Nasze projekty

Vincentiana 2015 1-3 maja!

31. Przegląd Piosenki Religijnej „Vincentiana” odbędzie się podobnie jak w ubiegłych latach w dniach 1-3 maja w Piekarach koło Krakowa, w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000”

Reklama

31. Przegląd Piosenki Religijnej „Vincentiana” odbędzie się podobnie jak w ubiegłych latach w dniach 1-3 maja w Piekarach koło Krakowa, w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000”.

 

„Vincentiana” to przegląd muzyczny dla młodzieżowych zespołów chrześcijańskich zaangażowanych w życie lokalnych wspólnot i parafii, poświęcony tematyce wincentyńskiej.

Reklama
Reklama

 

Ta impreza organizowana przez kleryków ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy już na stałe wpisała się w kalendarz spotkań rodziny wincentyńskiej, ale także jest otwarta dla tych, którzy chcą poznać charyzmat zgromadzenia i sylwetkę św. Wincentego a Paulo.

 

Reklama
Reklama

Jak co roku odbędzie się przegląd muzyczny z jury, nagrodami i profesjonalnym nagłośnieniem. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji i spotkania z ciekawymi ludźmi. W tym roku szczególnie towarzyszyć nam będzie hasło z Ewangelii wg św. Jana: „On was wszystkiego nauczy” (J 14,26), a więc zastanawiać się będziemy nad tajemnicą działania Ducha Świętego w naszym życiu.

 

Reklama

Przegląd uświetni występ zespołu „Siewcy Lednicy” 2 maja o godzinie 21:00

 

Poza tym wystąpi zespół klerycki „Lazaryści” oraz misjonarski zespół Kapela.N.

 

Warto przyjechać do Piekar, aby spotkać się z braćmi i siostrami w wierze, wsłuchać się w Słowo Boże i milo spędzić weekend majowy. Wierzymy, ze Duch Święty jak zawsze będzie nas prowadził podczas mszy świętych i modlitw oraz czuwania przed Najświętszym Sakramentem.

 


Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.vincentiana.misjonarze.pl oraz pod adresem e-mail: [email protected] i na facebook’u: www.facebook.com/vincentiana.


 

Vincentiana 2015 1-3 maja!

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę