Nasze projekty

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty 2 Tm 2,3

W poniedziałek 7 kwietnia w kościele Paulinów Św. Ducha przy ul. Długiej 3 w Warszawie i w środę 9 kwietnia w kościele Nawiedzenia NMP, ul. os. Bohaterów II Wojny Światowej 88 w Poznaniu, wystąpi grupa złożona ze znakomitych polskich muzyków – 2Tm2,3.

Reklama

Tegoroczne występy 2Tm2,3 to przedsmak długo wyczekiwanej płyty, nad którą pracują muzycy.

 

Płyta jest eksperymentalna, odważna i ekstrawagancka w formie. Mimo że gramy na akustycznych instrumentach, czasami jest bardzo ostro – mówi Robert „Litza” Friedrich.

Reklama
Reklama

 

Zespół 2Tm2,3 zwany pieszczotliwie Tymoteuszem, powstał w 1996 r.

 

Reklama
Reklama

Jego trzonem jest trzech znanych muzyków: Dariusz Malejonek z Maleo Reggae Rockers, Houk, a ostatnio – projekt „Panny wyklęte”, Robert Friedrich z Luxtorpedy i Kazika Na Żywo, a wcześniej Acid Drinkers, oraz Tomasz Budzyński z Armii.

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty 2 Tm 2,3

Na scenie towarzyszą im niemniej zdolni muzycy: Angelika Górny, Krzysztof Kmiecik, Robert Drężek, Beata Polak, Marcin Pospieszalski, Karol Nowacki, Joszko Broda i Kacper Rynek.

Reklama

 

Grupa ma na koncie 9 płyt, nagrody branży muzycznej (Fryderyki), udział w festiwalach chrześcijańskich (m.in. Song of Songs Festival i Festiwal Dla Jezusa  Festiwalu Życia), a także koncerty w Polsce i za granicą.

 

Co ważne, członkowie 2Tm2,3 to nie tylko rozpoznawalni muzycy, ale także osoby znane z otwartego i publicznego przedstawiania swoich poglądów w kwestii rodziny. Wielu z nich gra równolegle w zespole Arka Noego. W wywiadach dla mediów członkowie grupy opowiadają o życiu w rodzinach wielodzietnych, w których są ojcami i matkami.

 

Nazwa zespołu pochodzi od fragmentu z Biblii i stanowi oznaczenie 2 Listu do Tymoteusza, 2 rozdział i 3 wers: „Bierz udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa”.

 

Teksty zespołu w większości zostały zaczerpnięte z Biblii.

 

Początek koncertu o godz. 20. Wstęp: Warszawa 40 zł, Poznań 35 zł (bilet normalny) i 20 zł (dzieci do lat 12). Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

 

Rezerwacja biletów mail: [email protected]

Bardzo prosimy podawać w mailu, na jaki koncert Państwo rezerwują bilety.

 


A już wkrótce będziemy mieli dla Was pierwszy bilet do rozdania.

Śledźcie profil Stacja7.pl


Polecamy Psalm 40 – 2Tm2,3:

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite