Nasze projekty

Michał Rassek – Muzyczne Odkrycie Roku 2016

Michał Rassek został laureatem drugiej edycji Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Non Stop CCM!

Reklama

non_stop MICHAL RASSEK fot-Mateusz-Stolarski (7)Palmę zwycięstwa i tytuł  „Muzycznego Odkrycia Roku 2016 Współczesnej Muzyki Chrześcijan – CCM w Polsce” otrzymał młody songwriter i gitarzysta z Poznania – Michał Rassek. Już 26 maja w Mysłowicach wystąpi u boku gwiazd koncertu Bądź Jak Jezus! Wygrana w konkursie dała mu również możliwość zaprezentowania się na festiwalu Chrześcijańskie Granie jesienią tego roku w Warszawie.

O artyście

Michał Rassek muzycznie łączy gitarowego rocka z nastrojowym przekazem gitary akustycznej, utrzymując całość swojej twórczości w tematyce gospel. W skład zespołu wchodzą Maja Ludwiczak (drugi wokal), Jakub Muszkiet (klawisze), Paweł Ludwiczak (gitara basowa) i Jakub Ziemba (perkusja). Niedawno ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Nie musisz się bać”.


Zobacz profil Michała na Facebooku

Reklama

 

O koncercie

Bądź Jak Jezus! to wielki koncert ewangelizacyjny, który od 2010 roku przyciąga na Górny Śląsk wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy. 7. edycja odbędzie się 26 maja 2016 w Mysłowicach pod hasłem: Dobro powraca! Wystąpią wspaniałe gwiazdy z Polski i z zagranicy: For King & Country (Australia), niemaGOtu, God’s Property, La Pallotina, Zespół Cześć, laureat 2. edycji międzynarodowego konkursu „Non-stop CCM” – Michał Rassek oraz laureat Debitów Chrześcijańskiego Grania 2016 – formacja Muode Koty.


Wejdź na profil wydarzenia na facebooku lub na stronę: www.badzjakezus.pl

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite