Nasze projekty
Reklama

Potrafimy się pięknie wspierać! Mamy pierwsze 10 tys. zł w zbiórce na „Modlitewnik dla kobiet”!

Dziękujemy Wam za pełne entuzjazmu komentarze, modlitwę i… datki. W niecały miesiąc od rozpoczęcia zbiórki wspólnie osiągnęliśmy próg 10 tys. zł! Do tej pory w zbiórce wzięło udział prawie 200 osób - Wasze wsparcie jest bezcenne. Uskrzydla i upewnia nas, że pomysł wspólnotowego tworzenia „Modlitewnika dla kobiet” naprawdę ma sens!

Bardzo się cieszymy z Waszej reakcji. Po raz kolejny przekonaliśmy się w Stacji7, że możemy liczyć na naszych Czytelników! Dziękujemy za tak otwarte serca! I za każdą wpłatę, która przybliża nas do założonego celu: zebrania 40 tys. zł, potrzebnych na wydanie “Modlitewnika”.

Dodatkowo chcemy przekazać Wam drugą dobrą wieść: praca nad “Modlitewnikiem” wre :), powstają kolejne, często bardzo osobiste rozważania. Spełnia się wielkie, choć początkowo nieśmiałe marzenie o stworzeniu modlitewnika, który będzie odzwierciedlać kobiecą różnorodność, bogactwo doświadczeń, wrażliwości i wiary. Dziękujemy wspaniałym kobietom z różnych środowisk, które przyjęły z ochotą nasze zaproszenie i zgodziły się zostać Współautorkami. 

Dzięki Wam powstaje naprawdę wyjątkowa publikacja! Nasza WSPÓLNA!

Reklama

Poniżej, specjalnie dla WAS, Kochani Darczyńcy, mała próbka zawartości “Modlitewnika”: rozważanie do hasła “SZANSA”.

Hasło: Szansa

„Zobacz, jaki to byłby wspaniały świat, gdybyśmy tylko dali mu szansę” /  Louis Armstrong

Rozważanie: Wszystkie podręczniki motywacyjne mówią o tym, że każde zagrożenie  może także być szansą. Każdy problem, na jaki napotykamy w życiu, może być dla nas nowym otwarciem. Mówi się, że jeśli człowiek znajdzie się na dnie, to ma się od czego odbić i potem już tylko może być lepiej. Czy coś jest szansą, w dużej mierze zależy od nas, czy potraktujemy to jako punkt do odbicia się, czy zostaniemy tam, na dnie. Świat nie jest zły, tylko my często swoimi czynami potrafimy go sobie popsuć. Będąc w takiej sytuacji wystarczy tylko dać światu szansę, czyli wszystko, co w nas najlepsze: miłość i dobroć, a bardzo szybko przekonamy się, jak świat potrafi się nam odwdzięczyć.

Modlitwa: Panie Jezu, tak często nie umiem się podnieść i nie widzę, że pozorny upadek jest tylko nową szansą. Ty wstawałeś trzy razy, żeby dać nam szansę na zbawienie, pomóż mi korzystać z wszystkich szans, które mi wskazujesz.

Zadanie: Znajdź trzy problemy, które Cię trapią i zastanów się, jak sprawić, by to właśnie one stały się szansą na odbicie.

>>> DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI <<<

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę