Nasze projekty

Czas na Modlitewnik dla Kobiet! Zapraszamy do tworzenia!

Ponad 100 kobiet, 365 rozważań, modlitw i zadań. Niezliczona liczba wspólnie modlących się dam. W jedności siła! Mamy wspólne sprawy! Razem zanieśmy je Bogu! Modlitewnik powstaje na prośbę Pań, po wydaniu przez nas "Męskiego Modlitewnika".

Reklama

Powstaje nowy „Modlitewnik dla Kobiet” i Ty możesz z nami go tworzyć!

Dołącz do nas! Chcesz wiedzieć jak? Zobacz >>>Modlitewnik dla Kobiet<<<

Wierne

Wierność to cecha, którą jako pierwszą widzimy, patrząc na kobiety z Ewangelii. Uczą nas, że kiedy naprawdę robi się ciężko, kiedy ból przenika serce a wzrok sam chce się odwrócić od cierpienia, one są! Trwają! Są zawsze! W chwili tryumfu ale jeszcze bardziej są wtedy, kiedy gaśnie iskierka nadziei. Kobiety pod krzyżem nie oceniają, nie krytykują, nie złoszczą się na uczniów Jezusa. Zamiast tego po prostu są. Strach i niewierność uczniów, zamieniają na swoją odwagę i wierność. 

Wierność widzimy też w tych skrzywionych palcach starszych pań i wytartych od modlitwy paciorkach różańca, które przemierzają niezliczone ilości razy, niosąc modlitwy do Boga.

Wierność to cecha kobiet pięknych blaskiem Boga, mądrych i świętych!

Reklama

Piękne, mądre i święte

Kto, jeśli nie my? Kto przypilnuje świata? Kto wymodli u Boga łaskę dla coraz bardziej pogubionych ludzi. Tylko my! Matki, babcie, córki, żony, synowe i teściowe, tylko razem jesteśmy w stanie uratować świat (św. Augustyn nam to powiedział). 

W świecie przeoranym wojną, upadkiem autorytetów, zagubieniem tożsamości, modlitwa jest jedynym ratunkiem. Wspólna, jednocząca modlitwa jest jedyną drogą do pokonania zła.

Jesteśmy piękne i mądre, bądźmy święte. Świat dziś bardzo potrzebuje świętych kobiet!

Reklama

Co mają wspólnego Edyta Stein, Matka Teresa, Sophia Loren, Pius XII i Forrest Gump?

Oni też szukali swojej drogi, szukali swojego powołania. Oni też marzyli o tym, by świat był lepszy. Tak jak my. Jak każdy z nas.

Ten nietypowy modlitewnik został zbudowany na myślach i słowach zwykłych i niezwykłych ludzi. Inspirujące cytaty stanowią punkt wyjścia dla modlitewnych rozważań. 

Każdy dzień to jedno hasło i cytat. W poniedziałek może to być siostra Faustyna lub Sophia Loren, we wtorek Coco Chanel, a w środę św. Maria Magdalena. Z tych myśli osób, które jak my borykały się z każdym dniem, można wyciągnąć rozważanie, które przybliży nas do Boga. Poprowadzi poprzez modlitwę i zadanie do poprawy siebie, otworzy drogę do świętości.

Reklama

Przeorać własną duszę!

Modlitewnik pomoże na wskroś przeorać własną duszę (jak mawiał kard. Wyszyński). Tylko czysta dusza, może działać we współpracy z Panem Bogiem. Kobiety czyste i święte mogą być iskrą, która zapali świat do dobra. Łaska Boża działa we współpracy z pokorą, szczerością i modlitwą.

Dołącz do nas!

Modlitewnik dla kobiet, jest dziełem wspólnego zaangażowania wielu kobiet, tak by był prawdziwym bogactwem duchowym. Jest on także odzwierciedleniem naszego życia, codziennych spraw i drogi do Boga, każdej z nas. Niezależnie od wieku, stanu, kwalifikacji, każda z nas szuka swojego powołania i pragnie, by świat stawał się lepszy.

Ten modlitewnik jest dla nas! I każda z nas może przyczynić się do jego powstania. Prowadzimy zbiórkę, aby nie tylko móc wydać ten wyjątkowy drogowskaz skierowany do kobiecej duszy, ale także abyśmy mogły połączyć się w modlitwie, poczuć jedność i wspólnotę. Być razem!

Kliknij, aby przejść do strony zbiórkowej>>>.


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę