Nasze projekty

Słowa „Czas to miłość” to klucz, którym otwieramy dziedzictwo Prymasa Wyszyńskiego

"W tym projekcie chcemy z tych słów Prymasa uczynić klucz, którym będziemy otwierali dziedzictwo Prymasa, ale i serca młodych ludzi na jego osobę" - mówi kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski, zapraszając na projekt "Czas to "miłość".

Reklama

„Ludzie mówią: czas to pieniądz, a ja wam mówię: czas to miłość”. Te słowa kard. Stefana Wyszyńskiego stały się inspiracją dla zainicjowania niezwykłego projektu. „Czas to miłość – polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego” to projekt muzyczny, realizowany przez portal Stacja7 wspólnie z Dariuszem Malejonkiem, przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury. Jest to swoisty hołd złożony przez polskich artystów Prymasowi Tysiąclecia. Do udziału zaproszono znanych, cenionych i tworzących rozmaite rodzaje muzyki polskich artystów. Projekt powstał we współpracy z Narodowym Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci. 

Do udziału w projekcie i korzystania z jego szerokich zasobów zachęca kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski. „Tym projektem chcemy dotrzeć zwłaszcza do ludzi młodych, które nie ma doświadczenia spotkania z Prymasem Tysiąclecia” – mówi kard. Nycz.

Reklama

 

 

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę