Nasze projekty

O. Adam Szustak o swojej nowej książce „Ballady i romanse”

Zebraliśmy wszystkie trzy sezony serii "Ballady i romanse", to dobry poradnik jak budować różne rzeczy przed małżeństwem i potem do ślubu - tak o. Adam Szustak mówi o najnowszej książce wydanej wspólnie ze Stacją7.

Reklama

Książka powstała z myślą o osobach, które pragną „po bożemu” tworzyć swoje najważniejsze ludzkie relacje: chcą znaleźć miłość swego życia lub sprawić, by miłość, w której już trwają – jeszcze lepiej i piękniej się rozwijała. Książka uświadamia, że budowanie związku to długi i wielowymiarowy proces, ale mogą mu towarzyszyć „absolutnie niewiarygodne rzeczy”.

O. Adam Szustak jak „Wujek Dobra Rada” – zachęca w niej Czytelnika do zwracania się z sercowymi dylematami wprost do Boga. Książka zawiera liczne przykłady takich „konsultacji z Panem Bogiem”, uczy na przykładach, jak korzystając z Pisma Świętego szukać odpowiedzi na różne pytania z życia wzięte. Jak mówi sam autor: „Nie traktujcie tej książki jak katolickiego podręcznika do budowania związków. Miłości mamy się uczyć nie od świata, w którym żyjemy, ale od Pana Boga.”

Reklama

Od 27 czerwca ruszyła przedsprzedaż książki. Książkę – osobno lub w pakietach w atrakcyjnych cenach – można zakupić w promocyjnej cenie poprzez stronę internetową: ballady.stacja7.pl Wysyłka książek rozpocznie się po 10 lipca. 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę