Nasze projekty

Niemowlaki wyciągnięte spod gruzów. Spędziły tam ponad 60 godzin

Choć szanse na odnalezienie żywych ludzi po tragicznym trzęsieniu ziemi w Turcji maleją z każdą godziną, co jakiś czas docierają jeszcze dobre informacje. W czwartek media na całym świecie obiegły kolejne nagrania pokazujące uratowane spod gruzów dzieci. Po 60 godzinach wyciągnięto m.in. zaledwie dwudziestodniowego chłopca.

fot. Luma Pimentel/unsplash.com/11Alive (print screen)/ youtube.com

Od tragicznego trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii minęła już kolejna doba. Szansę na przetrwanie uwięzionych pod gruzami budynków są coraz mniejsze. Jednak co jakiś czas pojawiają się informację o uratowanych osobach.

W czwartek media na całym świecie obiegło m.in. zdjęcie małego chłopca z Turcji. Po 60 godzinach wyciągnięto go spod gruzów. Jak poinformowała korespondentka agencji Reutera, chłopiec nazywa się Kerem Agirtas i urodził się zaledwie dwadzieścia dni temu.

Jedna z brytyjskich telewizji opublikowała na swoim Twitterze nagranie z momentu, w którym ratownicy wyciągają spod gruzów niemowlę, które spędziło tam 68 godzin. W drugiej części nagrania ratownicy ratują 10-letniego chłopca, który przysypany zniszczonym budynkiem spędził tam 65 godzin.

pa, rmf24.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę