Nasze projekty

„Dziękujemy Wam wszystkim za nieustanną walkę”. Przejmujące nagranie Ukraińców skierowane do Polaków

"Bohaterski narodzie polski, od pierwszego dnia wojny niestrudzenie pomagacie Ukrainie wszystkim, czym możecie. Ukraińcy dziękują Wam z całego serca. Chociaż żadnych słów wdzięczności nie wystarczy za wszystko, co robicie dla nas" - tak brzmi opis pod filmem opublikowanym na oficjalnych kontach Ukrainy w mediach społecznościowych. Zobaczcie to poruszające nagranie!

fot. Gayatri Malhotra/unsplash.com

W internecie na oficjalnych kontach Ukrainy w mediach społecznościowych pojawiło się przejmujące nagranie. W nieco ponad minutowym filmie Ukraińcy dziękują Polakom za okazane przez nich wsparcie, które trwa nieprzerwalnie od samego początku wojny.

W imieniu Ukrainy pragniemy powiedzieć Narodowi Polskiemu „dziękujemy” za wszystko co dla nas robicie. Jednak „dziękujemy” to za mało za Wasze płomienne zaangażowanie. „Dziękujemy” to za mało za rozgrzewającą herbatę i ciepły uśmiech. „Dziękujemy” to za mało za tak długo oczekiwane dzień dobry. „Dziękujemy” to za mało za tak szybkie dołączenie – takie słowa między innymi możemy usłyszeć w filmie. Choć lektorka mówi w języku angielskim, do nagrania dołączone są także napisy w języku polskim.

W całym nagraniu można zobaczyć migawki z Polskiej i Ukraińskiej stolicy, zdjęcia z granicy polsko-ukraińskiej czy wszystkim dobrze znane obrazy z dworców kolejowych czy bombardowane miasta.

Reklama

Słów nie wystarczy, a jednak dziękujemy Wam wszystkim za nieustanną walkę o naszą i waszą wolność. Za wolność naszą i waszą! – tymi słowami kończy się to przejmujące nagranie.

pa, Ukraina UA/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę