Nasze projekty

Wyślij intencję na Mszę dziękczynną za beatyfikację Prymasa Wyszyńskiego i Matki Czackiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Skałce!

29 września ojcowie paulini z krakowskiej Skałki organizują dziękczynienie za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Na Mszy świętej ofiarowane zostaną intencje naszych czytelników. Wyślij swoją prośbę!

Zapraszamy na Mszę Świętą 29 września

Uroczysta Msza święta odbędzie się 29 września o godz. 19 w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Krakowie (ul. Skałeczna 15).

Eucharystii będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski. Msza będzie połączona z wniesieniem do Bazyliki relikwii bł. Prymasa Wyszyńskiego.

Panel dyskusyjny i okazja do spotkania

Tuż przed Mszą ojcowie paulini zapraszają na panel dyskusyjny, poświęcony postaci Prymasa. „Kard. Stefan Wyszyński – Prymas i interrex” to tytuł spotkania z udziałem pracowników krakowskiego oddziału IPN. Odbędzie się ono w auli seminarium paulińskiego.

Reklama

W międzyczasie będzie także możliwość zakupienia książki „Ojciec wolnych ludzi” Pawła Zuchniewicza, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Stacja7. Będzie to okazja, byśmy spotkali się na żywo w tym wyjątkowym dniu!

Wyślij intencję na Mszę świętą!

Intencje na Mszę Świętą wysłać można za pomocą formularza, umieszczonego na stronie ojciecwolnychludzi.stacja7.pl.

Formularz będzie dostępny do 28 września włącznie.

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę