Nasze projekty

Współautorki książki „Droga. 28 kroków do Światła” w Radiu Jasna Góra. Zapraszamy!

Już jutro w audycji „Goście z wydawnictwa” w Radiu Jasna Góra o książce „Droga. 28 kroków do światła” opowiedzą współautorki publikacji: Adela Lemańska i Anna Greckel. Zapraszamy do słuchania od godz. 19:30!

fot. wirestock, freepik.com/stacja7

Jak podkreśla prowadząca audycję „Goście z wydawnictwa” Agata Nalichowska, choć zawarte w książce „Droga. 28 kroków do światła” świadectwa dwudziestu dwóch kobiet wpisane zostały w stacje nabożeństw Drogi Krzyżowej i Drogi Światła, to nie jest to kolejny modlitewnik.

Autorki zapraszając w swoich rozważaniach do dostrzeżenia Bożego działania w każdej chwili życia, odkrywają przed czytelnikami, że historia Zbawienia to nie zamierzchła przeszłość, ale nasza współczesność. Podążając Drogą Krzyżową Chrystusa, odważnie wyznając wiarę w Jego Zmartwychwstanie stają się „influencerkami” Boga w XXI wieku – podkreśla prowadząca audycję.

ZOBACZ>>> Już jest! “Droga. 28 kroków do Światła”. Książka o Bożej miłości w twoim życiu

Reklama

Audycja już w piątek!

Rozmowa o książce, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Stacja7, stała się także pretekstem do poszukania odpowiedzi na pytanie czy istnieje potrzeba budowania, w świecie realnym i wirtualnym, przestrzeni w której kobiety mogą być sobą, mogą dzielić się swoim doświadczeniem, mogą się rozwijać się, a zarazem wspólnie uwielbiać Boga. 

W najnowszym odcinku „Goście z wydawnictwa” w Radiu Jasna Góra o książce „Droga. 28 kroków do światła” opowiedzą autorki publikacji: Adela Lemańska i Anna Greckel. 
Premiera audycji już w najbliższy piątek, 15 marca o godzinie 19:30.  

Powtórki audycji: sobota, 16 marca o g.11:15 oraz niedziela, 17 marca o g. 22:45. Po emisji rozmowa pojawi się w formie podcastu na portalach m.in. Spotify i Podbean.

Reklama

mat.prasowe, pa/Stacja7

książka droga

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę