„Padnijmy na kolana i módlmy się, jak nigdy przedtem”. Całodobowa adoracja w intencji pokoju

"Padnijmy na kolana i módlmy się, jak nigdy przedtem" - pod takim hasłem 25 marca w łączności z aktem poświęcenia przez Papieża Franciszka Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi odbędzie się całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

fot. Fernando Navarro/cathopic.com

Już w piątek, 25 marca w uroczystość Zwiastowania Pańskiego papież Franciszek w łączności z biskupami na całym świecie dokona aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Z tej okazji organizowana jest „Adoracja bez Granic”, czyli nieustająca adoracja Najświętszego Sakramentu i całodobowa modlitwa o pokój.

„Adoracja bez Granic” rozpocznie wraz z aktem poświęcenia, czyli 25 marca o godzinie 17 i potrwa do wieczornej Mszy św. następnego dnia, 26 marca. Jest odpowiedzią na wezwanie Konferencji Episkopatu Polski do organizowania tego dnia czuwań modlitewnych w całej Polsce.

Organizatorem wydarzenia “Adoracja bez Granic” jest Fundacja Solo Dios Basta, która w latach ubiegłych zapraszała Polaków do takich wydarzeń, jak “Różaniec do Granic” (2017 r.), czy “Wielka Pokuta” (2016 r.).

Reklama
Reklama

pa, adoracjabezgranic.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę