Nasze projekty

Najlepsza parafia, najlepsi duszpasterze – nagrodzeni

Wczoraj w krakowskiej kurii wręczono nagrody dla najlepszej parafii oraz najlepszych: proboszcza, wikarego i siostry zakonnej w Małopolsce.

Plebiscyt polegał na głosowaniu przy pomocy wysyłanych SMS-ów na zaproponowane przez redakcję kandydatury. Dziennik Polski opublikował wyniki już w sierpniu, a wręczenie nagród odbyło się 26 października w krakowskiej kurii.

Głosami czytelników Najlepszą Parafią w Małopolsce została wspólnota w Jurkowie koło Dobrej. Jest nam również miło poinformować, że na drugim miejscu znalazła się parafia Matki Bożej Opatrzności w Czułowie, w której pracuje autor tekstów na Stacji7.pl, ks. Krzysztof Cebula.

Nagrodę dla najlepszego Proboszcza Małopolski odebrał ks. Adam Szczygieł, parafa św. Joachima w Skawinkach. Wśród wikarych faworytem okazał się zaś ks. Mirosław Kozina, z parafii Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Krakowie

Reklama
Reklama

S. Bożena Leszczyńska, pracująca w kapelanii NMP Nieustającej Pomocy w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu została wybrana Najlepszą Siostrą Zakonną.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite