Nasze projekty

Jutro zebranie KEP

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, portret psychologiczny młodego Polaka i sytuacja uchodźców – to główne wątki najbliższego zebrania Episkopatu. Dwudniowe zebranie plenarne KEP rozpocznie się we wtorek w Warszawie

W związku z przyszłorocznymi Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie biskupi wysłuchają czterech wykładów nt. młodego pokolenia, w tym m.in. o portrecie psychologicznym młodego Polaka oraz jego świecie – realnym i wirtualnym. Biskupi zapoznają się też z aktualnym stanem przygotowań do ŚDM.

Ponadto mowa będzie m.in. o kwestiach związanych z obecną falą uchodźców w Europie, o obchodach zbliżającej się 50. rocznicy wymiany Listów pomiędzy biskupami polskimi i niemieckimi oraz o procesie beatyfikacyjnym męczenników komunizmu.

370. zebranie plenarne KEP odbędzie się w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie w dniach 6 i 7 października br.

Reklama
Reklama

tk / Warszawa

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stacja7use/domains/stacja7.pl/public_html/wp-content/themes/st7/inc/template-functions.php on line 807

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę