„Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wróciło do Boga”. Inicjatywa modlitewna w Chrośli

Parafia pw. bł. Honorata Koźmińskiego w Chrośli koło Mińska Mazowieckiego zaprasza do modlitwy "o nawrócenie dzieci, wnuków i polskiej młodzieży". Odbywa się ona każdego 13. dnia miesiąca, można wziąć w niej udział także online.

„Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wróciło do Boga, wiary i Kościoła… Jeśli chcesz, aby Twoje wnuki wróciły do Boga, wiary i Kościoła… Jeśli chcesz, aby młodzież w naszej Ojczyźnie odnalazła Jezusa i drogę życia według Ewangelii… Możesz z wiarą prosić o to Boga za wstawiennictwem bł. Honorata Koźmińskiego w parafii Chrośla koło Mińska Mazowieckiego. Błogosławiony Honorat w młodości utracił wiarę, ale później przeżył nawrócenie. Modliła się o to jego Matka” – czytamy w zaproszeniu parafii.

Modlitwa w intencji konkretnych osób

„Zapraszamy rodziców i dziadków, którzy chcą się modlić o przemianę serc i zwrócenie się do Boga i Kościoła swoich dzieci i wnuków, ale też wszystkich, którym nie jest obojętny los polskiej młodzieży i chcą się modlić w tej intencji” – czytamy na facebookowym profilu parafii w Chrośli.

Chętni mogą podać imiona osób, za które będą się modlić. Można je napisać na kartkach w kościele przed Mszą świętą lub przesłać mailowo na adres proboszcza parafii: [email protected]

Reklama
Reklama

Dołącz do modlitwy

Najbliższa okazja do wspólnej modlitwy – 13 kwietnia.

Od godz. 16:30 można przystąpić do spowiedzi. O godz. 17:00 odmawiany będzie różaniec z modlitwami za wstawiennictwem bł. Honorata Koźmińskiego.

O godz. 18:00 celebrowana będzie Msza św., a po niej odbędzie się błogosławieństwo relikwiami błogosławionego patrona parafii.

Reklama
Reklama

Transmisja od godziny 17 na profilu parafii na Facebooku i kanale YouTube:

We wtorek 13 dzień miesiąca, kiedy modlimy się za przyczyną bł. Honorata o nawrócenie dzieci i młodzieży. Zapraszamy…

Posted by Parafia Chrośla on Sunday, April 11, 2021

os, KAI/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę