Nasze projekty

Jakub Patecki dotarł na Mount Everest. Podczas wyprawy zbiera pieniądze dla chorych dzieci

Jakub Patecki zdobył Koronę Ziemi. Jest to dla niego fantastyczna przygoda, ale prawdziwą motywacją była zbiórka pieniędzy na fundację "Cancerfighters", która pomaga dzieciom chorym na raka. Zobaczcie zdjęcia ze szczytu Mount Everestu! Ten uśmiech mówi sam za siebie - cel osiągnięty!

fot. Patec Wariatec/Instagram.com

Jakub Patecki ps. „Patec”, były członek „Ekipy” dziś około godz. 2:00 czasu Polskiego dotarł na szczyt Korony Ziemi – Mount Everestu. Do wyprawy przygotowywał się miesiącami, a od kilku tygodni był już w Himalajach i zdobywał kolejne obozy. Nareszcie, po długim czasie wędrówki – udało mu się osiągnąć cel – wyszedł na wysokość 8849 m. n.p.m. Tym samym zdobył najwyższy szczyt na ziemi.

Oczywiście, sam fakt tego, że Jakub zdobył Mount Everest jest już niesamowitą wiadomością. „Patec” jako influencer ma duży wpływ na młodych ludzi – na swoim Instagramie ma przeszło 2,1 mln obserwujących. Pokazuje, że w internecie można tworzyć naprawdę wartościowe treści, które motywują do spełniania swoich marzeń, poszerzania horyzontów i realizację pasji, a do tego – można pomagać innym!

Czytaj także >>> Urzędy bez krzyża. Próba przypodobania się mniejszości

Reklama

Pomoc fundacji Cancer Fighters

Jakub Patecki zapragnął, by wspinaczka na Mount Everest nie była dla niego tylko wyzwaniem sportowym. Chciał, by stała się także pomocą dla innych. Właśnie dlatego stworzył zbiórkę, której odbiorcą ma być fundacja Cancer Fighters, która na co dzień wspomaga dzieci walczące z chorobą nowotworową.

Dołącz do Jakuba „Pateca” i jego zespołu w heroicznej wspinaczce na Mount Everest. Ta wyprawa to nie tylko sportowe wyzwanie, ale przede wszystkim szansa na wsparcie tych, którzy każdego dnia stają do walki z rakiem. Przeżyj z nami każdy etap tej wyjątkowej podróży, od przygotowań w Base Camp po triumf na szczycie” – można przeczytać na zbiórce.

Czytaj także >>>

Reklama

Mount Everest zdobyty!

Jakub Patecki dziś dotarł na Mount Everest. Zobacz zdjęcia ze szczytu – ten uśmiech mówi sam za siebie. :)

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę