Festiwal Abba Pater już 31 lipca!

W tym roku przypada 10. jubileuszowy festiwal Abba Pater pod hasłem "Spotkanie z Naszym Ojcem". Organizatorzy zapraszają do Kalisza w dniach 31 lipca do 1 sierpnia. Gośmi wydarzenia będą między innymi: Marcin Zieliński, Tomasz Nowak OP, ks. Teodor Sawielewicz (Teobańkologia) i Mietek Szcześniak.

fot. Exe Loibaza/Cathopic

Całość Festiwalu składa się z dwóch dni. W sobotę odbędzie się spotkanie ekumeniczne z Marcinem Zielińskim w Kościele Bożym w Chrystusie o godz. 18:00 w Kaliszu przy ul. Towarowej.

Niedziela jest właściwym dniem festiwalu. Wtedy na Hali Arena w Kaliszu będą atrakcje, koncerty, a całość zakończy się Eucharystią i wielkim koncertem uwielbienia. Wśród artystów wystąpią między innymi: Mieczysław Szcześniak, Julia Stolpe, Marta Ławska, Dorota Wróblewska, Marcin Jajkiewicz oraz chór Abba Pater Music. W niedzielę pojawi się także o. Tomasz Nowak, a także ks. Teodor Sawielewicz (Teobańkologia).

Reklama
Reklama

Plan drugiego dnia: 

15:00 Otwarcie obiektu. Gośćmi będą Tomasz Nowak OP i ks. Teodor Sawielewicz (Teobańkologia).
15:15 Wrocław Wielbi – Koncert
16:30 Koncert African Music School
17:00 Uroczysta Eucharystia
18:30 Wielki Koncert Uwielbienia

Festiwal Abba Pater

Fundacja AbbaPater, to obszerna działalność skierowana dla każdego człowieka. Poprzez swoje działania pragnie pomóc wszystkim, potrzebującym prawdziwej Ojcowskiej Miłości.

Reklama
Reklama

Głównym przesłaniem, którym się kieruje są objawienie i orędzie Boga Ojca, które otrzymała siostra Eugenia Elisabetta Ravasio. Można je znaleźć na naszej stronie: www.abbapater.pl. To inicjatywa świecka, więc działa na płaszczyźnie świeckiej, ale nie bez Bożego wsparcia.

kw/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę