Nasze projekty

Biskup Muskus jako szef kuchni! Zobacz jak pomaga chorej Kamilce

Bp Damian Muskus OFM nie przestaje zaskakiwać pomysłami na pomaganie potrzebującym! Biskup zasłynął, kiedy oddał na licytację charytatywną swój biskupi pierścień. Tym razem postanowił zamienić się w kucharza! Zobacz wyjątkowe nagrania z serii "Biskup gotuje"! :)

fot. Damian A. Muskus/facebook.com

Po raz pierwszy o bp Damianie Muskusie OFM zrobiło się o nim głośno za sprawą licytacji charytatywnej dla chorej na SMA Zosi. Biskup przekazał wówczas na aukcję swój biskupi pierścień. Licytacja przeszła najśmielsze oczekiwania, co więcej jeden ze zwycięzców ponownie przekazał go dla Zosi.

ZOBACZ: Pierścień bp. Muskusa ponownie trafił na licytację dla chorej Zosi!

Krakowski biskup pomocniczy, aby wesprzeć zbiórkę pieniężną dla chorej Zosi, na kolejną licytację przekazał pióro, którego użył Benedykt XVI w czasie pielgrzymki do Polski. Ta akcja także cieszyła się ogromną popularnością. Kiedy udało się zebrać całą kwotę potrzebną na leczenie dziewczynki, biskup Muskus postanowił zaangażować się w kolejne zbiórki!

Reklama

Od tego czasu mogliśmy już zobaczyć jak biskup zmywa naczynia czy pomaga w pracach remontowych na… dachu. Tym razem opublikował w swoich mediach społecznościowych nagrania jak gotuje, tym razem „by spopularyzować zbiórkę pieniążków na leczenie chorej na SMA Kamilki z Nowego Targu”.

Akcja, dzięki której być może więcej osób pozna Kamilkę, nosi tytuł „BISKUP GOTUJE”. Pierwszy odcinek jest raczej humorystyczny, ale już kolejne będą jak najbardziej poważne – podkreśla w opisie bp Muskus.

Pierwszy filmik z serii „Biskup gotuje” można zobaczyć >>>TUTAJ>>>. Bp Muskus przygotowuje na nim ciasto z borówkami i kawę. Drugie nagranie z serii, również jest już dostępne, >>>TUTAJ>>>.

Reklama

Zbiórkę na leczenie Kamilki można wesprzeć między innymi >>>TUTAJ>>>.

deon.pl,pa/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę