Nasze projekty

„Już się nie wstydzę”. O. Szustak rusza z cyklem konferencji na żywo

To zupełnie nowa inicjatywa. Dominikanin o. Adam Szustak zapowiedział cykl konferencji na żywo głoszonych dla dorosłych w kilkunastu miastach Polski. Nie będą to wielkie uwielbienia, a klasyczne głoszenie, którego tematem przewodnim będzie... wstyd.

Reklama

„Dawno temu na początku istnienia świata, kiedy wszystko się popsuło schowaliśmy się w krzakach. Ze wstydu. Wstydu własnego grzechu, sła­bo­ści i poczu­cia prze­gra­nej. Wstydu, który sprawia, że ciągle się boimy osą­dze­nia, odrzu­ce­nia i poka­za­nia światu jacy naprawdę jeste­śmy. Wstydu naszej brzy­doty, naszych pora­żek i poczu­cia bez­sensu. Naj­wyż­sza pora z tym skoń­czyć! Zapra­szam Was do kilkunastu miast Pol­ski na nie­zwy­kłe spo­tka­nia, na któ­rych pozwo­limy, żeby ogar­nęło nas świa­tło, które wresz­cie pozwoli nam wyjść z cie­nia, z mroku naszego wstydu. Żeby­śmy wresz­cie mogli z podniesioną głową spojrzeć w twarz ludziom, światu, Panu Bogu i sobie samym” – napisał o. Adam na koncie Langusty na Facebooku.

Spotkania rozpoczną się 20 i 21 kwietnia w Katowicach i do 14 maja będą odbywać się kolejnych miastach: w Lublinie (22.04), Wrocławiu (23.04), Poznaniu (24.04), Łodzi (27.04), Krakowie (28.04), Kielcach (29.04), Gdańsku (30.04 i 1.05), Warszawie (2,12 i 13.05), Gorzowie Wielkopolskim (5.05), Toruniu (6.05), Bydgoszczy( 7.05), Szczecinie (9.05), Białymstoku (11.05) i Częstochowie (14.05).

Reklama

Spo­tka­niom towa­rzy­szyć muzycz­nie będzie zespół w składzie: Agnieszka Musiał, Jan Smoczyński, Kamil Siciak.

Wszystkie będą biletowane, ponieważ ich miejscem nie będą kościoły, a inne większe sale, takie jak Teatry, filharmonie, centra konferencyjne czy sale kongresowe. Wszystkie szczegółowe informacje są już podane na facebookowym koncie Langusty na Palmie >>  Kolejne informacje, w tym linki do sprzedaży biletów, o. Adam poda w najbliższą niedzielę 19 stycznia o 16.

Reklama

 

ad/Stacja7

 

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę