#jesteśfajna czyli Dzień Kobiet w Stacji7

W tym wyjątkowym dniu, doceń najważniejsze kobiety w Twoim otoczeniu! Powiedz dobre słowo i spraw, by poczuły się wyjątkowe. Na Dzień Kobiet mamy dla Was 3 propozycje, które pokażą, że kobieca jedność jest możliwa mimo wszystko.

Reklama

Taka jaka jesteś, jesteś fajna, nie musisz być idealna. Słowa tej kultowej piosenki Arki Noego w taki dzień jak dziś wracają do nas z podwójną mocą i z pytaniem. Nie tylko czy rzeczywiście myślimy o sobie dobrze, ale i czy myślimy i mówimy dobrze o innych kobietach. 

Tak łatwo przychodzi nam oceniać i krytykować się nawzajem. Nierzadko wystarczy drobiazg, by powstało w nas przekonanie, że musimy być dla siebie wrogami. Nie dajmy się temu myśleniu! My, kobiety, możemy być razem, możemy być jednością bez względu na wiek, życiowe role i nawet bez względu na nasze poglądy. 

Jak o tę jedność zawalczyć? Proponujemy dwa kroki: modlitwę i dzielenie się dobrym słowem. Niech ten Dzień Kobiet zmobilizuje nas, byśmy były dla siebie nawzajem wsparciem!

Reklama
Reklama

Modlitwa

Na fanpage’u Kobieta Nieziemskich Obyczajów zapraszamy do modlitwy kobiet za siebie nawzajem. Jeśli chcesz powierzyć swoją intencję, wpisz ją w komentarzu. Jeśli możesz, pomódl się w intencjach, które już pojawiły się pod postem. W wybranych intencjach można pomodlić się w dowolnej porze dnia i dowolną modlitwą. Duchowe wsparcie jest niezwykle ważne, a wzajemna modlitwa może nas połączyć ponad podziałami!

Czy możemy podarować sobie coś piękniejszego niż wzajemne wsparcie? :)

Kochane, piękne, nieziemskie kobiety! Obyśmy…

Reklama
Reklama

Opublikowany przez Kobieta nieziemskich obyczajów Poniedziałek, 8 marca 2021

#jesteśfajna

Do podarowania kobietom dobrego słowa i komplementów zapraszamy m.in. na naszym koncie instagramowym.  Akcja #jesteśfajna to zachęta, by wybrać 3 kobiety i powiedzieć im coś dobrego w dniu ich święta. Przygotowaliśmy na tę okazję specjalną planszę, którą można wypełnić i wstawić na swoje instastory. 

Do podobnej akcji zapraszamy także na naszym Facebooku. Pod dzisiejszym porannym postem zachęcamy, by w komentarzu oznaczyć również 3 kobiety i napisać im dobre słowo, życzenia czy też podziękowania prosto z serca.
 

Reklama

Na Dzień Kobiet – dobre słowo!

Niech ten Dzień Kobiet będzie dla nas mobilizacją do obdarowania się dobrym słowem. Tak…

Opublikowany przez Stacja7.pl Poniedziałek, 8 marca 2021

Najważniejsze kobiety mojego życia…

Do świętowania tego Dnia z pewnością chętnie przyłączą się także mężczyźni! Panowie także mogą podarować paniom wsparcie, docenić, zauważyć w nich to, co piękne i dobre. 

Okazją do tego jest post na fanpage’u Mężczyzna z nieba rodem. Czekamy na piękne historie o najważniejszych kobietach Waszego życia. Dla kogoś będzie to mama, dla kogoś żona, a dla kogoś – może także nauczycielka czy dobra przyjaciółka. 

Trzy najważniejsze Kobiety Twojego życia to… ❓
Kasia z przedszkola, która jadła za mnie zupy. A może pani Ewa,…

Opublikowany przez Mężczyzna z nieba rodem Niedziela, 7 marca 2021

Mamy nadzieję, że ten Dzień Kobiet będzie pięknym początkiem jedności i szacunku między nami – kobietami! Wszystkiego najpiękniejszego z okazji Dnia Kobiet, życzy redakcja portalu. 

SPRAWDŹ: Modlitwy biblijnych kobiet 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę