Nasze projekty

Jakie było „Serce Dawida”?

Dawid był jedynym człowiekiem w Biblii o którym Bóg powiedział, że jest według Jego serca. Co takiego miał w sobie ten król, że z jego rodu wyszedł Mesjasz? Przekonasz się o tym w Warszawie!

Reklama

W dniach 22-23 października w Warszawie ponad tysiąc osób będzie się wspólnie modlić i uwielbiać Boga na konferencji „Serce Dawida”. Będzie to czas wypełniony Słowem Bożym, obecnością Ducha Świętego i posługą modlitwy wstawienniczej i modlitwy o uzdrowienie.

Organizatorzy zaprosili wielu niezwykłych mówców, liderów wspólnot i inicjatyw modlitewnych. Będą to: Marcin Jakimowicz, Karol Sobczyk, Krzysztof Demczuk, Marcin Zieliński, o. Roman Groszewski SJ, Marcin Widera oraz Maciej Wolski.

Gośćmi specjalnymi będą: bp Andrzej Siemieniewski, Daniel Rozen, Jeff Eggers oraz ks. dr Peter Hocken.

Reklama
Reklama

Konferencja odbędzie się pod patronatem kardynała Kazimierza Nycza.


Zobacz jakie było serce króla DawidaDawid był człowiekiem według Bożego Serca. Pan dotknął Go, przemienił na zawsze i posłał, aby przemienił świat jemu współczesny. W każdych okolicznościach swojego życia – w chwilach triumfu i radości, oraz w chwili ciemności i słabości stawiał sobie Boga przed oczy i pragnął jednej rzeczy – przebywania w Bożej Obecności po najdłuższe dni. Jego historia zapisana na kartach Biblii stała się dla organizatorów inspiracją do zorganizowania Konferencji.

Reklama
Reklama

Pan Bóg powołuje wspólnoty, środowiska, kościoły aby wejść na Górę Jego Obecności. Aby z miejsca spotkania, posłać nas w Jego mocy, odważnie nieść światło Ewangelii, Nadzieję oraz Jego Obecność aż po krańce ziemi.


Zarejestruj się na konferencję klikając w ten link!


Strona internetowa wydarzenia: warszawa24.org/sercedawida

Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/1772648396355653

Reklama

Serce Dawida


Stacja7 jest patronem medialnym konferencji „Serce Dawida”

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite