Ekonomia po chrześcijańsku. Zapraszamy na konferencję!

22 października w Częstochowie odbędzie się ostatnia sesja Kongresu Europa Christi. Tematem przewodnim tego dnia będzie kwestia ekonomii w chrześcijańskim życiu. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na to spotkanie!

Reklama

„Europa Christi” to ruch, którego ambicją jest odbudowanie chrześcijańskiego myślenia o Europie. Inicjatywa powstała w marcu ub. roku z inspiracji ks. infułata Ireneusza Skubisia, honorowego redaktora naczelnego tygodnika katolickiego „Niedziela”. Od 14 do 22 października w kilku miastach Polski trwać będzie Kongres Ruchu Europa Christi. 

W Częstochowie, 22 października, tematem przewodnim konferencji będzie „Ekonomia w kontekście Europa Christi”. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Ks. dr Przemysław Król SCJ, Moderator Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT, dr Henryk Siodmok, Prezes Zarządu Grupy ATLAS czy dr Remigiusz Piłat, Właściciel i Redaktor Naczelny magazynu-gospodarczo-finansowego „Capital Magazyn”.

Dr Henryk Siodmok wygłosi tego dnia konferencję „Sprawiedliwe podatki w duchu chrześcijańskim”. Dr Siodmok zaznacza, że każdy biznes siłą rzeczy musi opierać się na wartościach chrześcijańskich. – Żadna firma nie istnieje dłużej niż 5 lat, jeżeli nie opiera się na wartościach chrześcijańskich świadomie, czy podświadomie – mówi prelegent.

Reklama
Reklama

PEŁNY PLAN SESJI 22.10. ZNAJDZIESZ TUTAJ


Wszystkich konferencji będzie można wysłuchać w Auli Tygodnika „Niedziela” (Al. 3 maja 12). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10. Udział w sesji jest BEZPŁATNY, konieczna jest jednak rejestracja (liczba miejsc jest ograniczona). Zachęcamy do zapisania się przez poniższy formularz!

Reklama
Reklama

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę