Nasze projekty

Ekonomia po chrześcijańsku. Zapraszamy na konferencję!

22 października w Częstochowie odbędzie się ostatnia sesja Kongresu Europa Christi. Tematem przewodnim tego dnia będzie kwestia ekonomii w chrześcijańskim życiu. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na to spotkanie!

Reklama

„Europa Christi” to ruch, którego ambicją jest odbudowanie chrześcijańskiego myślenia o Europie. Inicjatywa powstała w marcu ub. roku z inspiracji ks. infułata Ireneusza Skubisia, honorowego redaktora naczelnego tygodnika katolickiego „Niedziela”. Od 14 do 22 października w kilku miastach Polski trwać będzie Kongres Ruchu Europa Christi. 

W Częstochowie, 22 października, tematem przewodnim konferencji będzie „Ekonomia w kontekście Europa Christi”. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Ks. dr Przemysław Król SCJ, Moderator Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT, dr Henryk Siodmok, Prezes Zarządu Grupy ATLAS czy dr Remigiusz Piłat, Właściciel i Redaktor Naczelny magazynu-gospodarczo-finansowego „Capital Magazyn”.

Dr Henryk Siodmok wygłosi tego dnia konferencję „Sprawiedliwe podatki w duchu chrześcijańskim”. Dr Siodmok zaznacza, że każdy biznes siłą rzeczy musi opierać się na wartościach chrześcijańskich. – Żadna firma nie istnieje dłużej niż 5 lat, jeżeli nie opiera się na wartościach chrześcijańskich świadomie, czy podświadomie – mówi prelegent.

Reklama
Reklama

PEŁNY PLAN SESJI 22.10. ZNAJDZIESZ TUTAJ


Wszystkich konferencji będzie można wysłuchać w Auli Tygodnika „Niedziela” (Al. 3 maja 12). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10. Udział w sesji jest BEZPŁATNY, konieczna jest jednak rejestracja (liczba miejsc jest ograniczona). Zachęcamy do zapisania się przez poniższy formularz!

Reklama
Reklama

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite