Nasze projekty
Reklama

Aneta Liberacka gościem webinaru Nagrody Młodych Dziennikarzy

Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka to Konkurs, który już od 10 lat nagradza młodych adeptów dziennikarstwa. Od października organizatorzy zapraszają na webinary, których gośćmi są przedstawiciele dziennikarskiego świata. Dziś o swojej pasji, pracy dziennikarza i łączeniu obowiązków zawodowych z rodzinnymi opowie redaktor naczelna Stacji7 Aneta Liberacka.

Konkurs Nagroda Młodych Dziennikarzy to inicjatywa od młodych dla młodych, którzy chcą wspierać się na drodze kariery dziennikarskiej. Ideą Konkurs jest to, aby młodzi twórcy nie chowali swoich prac do szuflady, ale aby dzielili się nimi ze światem.

Pomysł na projekt zrodził się po tragicznej śmierci jednego ze studentów I roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie – Bartka Zdunka. Bartek to człowiek o niepospolitych zdolnościach i wielkim sercu, wspaniały przyjaciel i świetny kolega, któremu nie było dane za życia zadebiutować w świecie mediów i spełnić swoje wielkie marzenia dziennikarskie. – piszą organizatorzy.

Aneta Liberacka już dzisiaj jest naszym gościem??redaktor naczelny portalu Stacja7.pl,?prezes Fundacji Medialnej…

Reklama
Posted by Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka on Tuesday, April 13, 2021

Od października organizatorzy Konkursu zapraszają na webinary, których gośmi byli przedstawiciele dziennikarskiego świata, między innymi: Krzysztof Ziemiec, Tomasz Rożek, Paulina Guzik. Dzisiejszym gościem webinaru jest redaktor naczelna Stacji7 Aneta Liberacka. Opowie ona o pracy dziennikarza w portalu katolickim, o pełnieniu funkcji redaktor naczelnej oraz o łączeniu obowiązków zawodowych z rodzinnymi.

OGLĄDAJ WEBINAR TUTAJ >>

kw/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę