Wilki dwa. Kup teraz!

Torpedują słowem w walce o dusze

Reklama

Wilki dwa. Kup teraz!

Pierwsza książka na podstawie internetowych rekolekcji!

Kup „Wilki dwa” z rabatem 25%!

Reklama
Reklama

Wilki dwa to opowieść o walce, którą codziennie toczy każdy z nas. Porażka zaczyna się od kłamstwa. Zwycięstwo od prawdy. Ta sytuacja trwa od tysięcy lat.

Zły wilk atakuje coraz mocniej i nie odpuszcza w walce o naszą duszę. Dobry wilk ocala bezustannie, choć nie narzuca nam swoich ścieżek. To od Ciebie zależy, którego z nich będziesz dokarmiać.

Ojciec Adam Szustak OP i Robert „Litza” Friedrich – dwie zakapturzone postacie: jeden w dominikańskim habicie, drugi w luźnej bluzie. Różne środowiska, ta sama natura. Dziwna mieszanka, która uświadamia, że nawet osoby z dwóch odległych światów, szukając prawdy, znajdują to samo.

Reklama
Reklama

Adam Szustak OP i Robert „Litza” Friedrich po raz pierwszy spotkali się jesienią 2013 roku i we współpracy z portalem Stacja7.pl stworzyli najpopularniejsze – jak się okazało – adwentowe rekolekcje internetowe „Wilki dwa”. Krótko po ich nagraniu wszyscy poczuliśmy niedosyt, pragnienie, by zrobić coś więcej. Chcieliśmy jeszcze mocniej dokarmiać dobrego wilka, dlatego razem z Autorami przygotowaliśmy książkę – oprócz zapisu tych rekolekcji zawiera również niepublikowane fragmenty nagrań oraz dialog, którzy Autorzy prowadzili latem 2014 roku.

Poszukaj siebie w ich opowieści!


Zobacz rekolekcje „Wilki Dwa”!

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę