Nasze projekty
Adam Szustak OP, Marcin Jończyk, Robert Friedrich

WILKI DWA: Nawrócenie w weekend (#1)

O tym, czy możliwe jest nawrócenie w weekend, dlaczego Boga spotyka się w przepaści i jakie trzy rzeczy trzeba zmienić w życiu - Adam Szustak OP i Robert "Litza" Friedrich w pierwszym odcinku nowej serii rekolekcji "Wilki Dwa: W obronie stada".

Reklama

 

Kochani, bardzo chcielibyśmy, żeby te rekolekcje były pewnym konkretem, żeby nie były gadaniem o jakichś tam sprawach i że czegoś sobie posłuchamy i było fajnie czy nie fajnie. Nie czekajcie! Postawcie się w rozpadlinie skały, rzućcie się w konkret nawrócenia!

– Adam Szustak OP

Reklama
Reklama

Gdy słyszę od moich braci „nawróć się” to myślę, żeby z tronu mojego życia zrzucić muzykę, moich idoli i żeby na tym tronie zasiadł Chrystus. Ale tak realnie. Kiedyś miałem takie niesamowite doświadczenie, że pode mną się kolana ugięły. Ktoś mnie zapytał czy jestem gotowy zostawić muzykę, ale tak na poważnie i ruszyć z rodziną w świat głosić dobrą nowinę. Wbrew sobie powiedziałem „Tak”. To było dla mnie bardzo dobre doświadczenie i cholernie mocne bo tym „Tak” zdetronizowałem muzykę która była w moim życiu na pierwszym miejscu.

– Robert „Litza” Friedrich

 

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite