fot. YouTube

Chrześcijańskie granie. Debiuty – i co dalej?

Debiut muzyczny może mieć wiele twarzy. Debiut w zespole, solo i… w duecie z dominikaninem! Przekonali się o tym Magda.lena Frączek i o. Tomasz Nowak OP, których gościć będziemy na wyjątkowym koncercie w czasie Targów Wydawców Katolickich w Warszawie.

Reklama

Spotkanie, które poprowadzi Piotr Polański będzie nosić tytuł “Debiuty – i co dalej?”. Magdalenę i o. Tomasza łączy właśnie słowo “debiut” – mają za sobą również wspólny debiut. O tym, co dalej, kiedy już się zrobi pierwszy krok będziemy rozmawiać w czwartek, 7 kwietnia, o godzinie 17 w namiocie Stacji7.pl przed Zamkiem Królewskim. Spotkanie odbędzie się w ramach Targów Wydawnictw Katolickich.


Zobacz pełny program spotkań w namiocie Stacji7 w czasie Targów!


Magda.lena Frączek swój pierwszy muzyczny debiut przeżyła w zespole Love Story. W 2010 roku wydali razem płytę Talitha Kum, a kilka miesięcy później zostali laureatami nagrody publiczności w konkursie Debiuty im. Moniki Brzozy – rokrocznego festiwalu organizowanego przez portal Chrześcijańskie Granie. Ma już za sobą debiut solowy, przygotowuje teraz nową płytę. 7 kwietnia zaśpiewa dla nas premierowo kilka swoich nowych utworów.

Reklama
Reklama

Od niedawna współpracuje również z o. Tomaszem Nowakiem w czasie prowadzonych przez niego rekolekcji. Zadebiutowali w połączeniu słowno-muzycznym i udało się! Z tego debiutu narodził się projekt Przebudzenie Emmanuela – zapis rekolekcji prowadzonych przez dominikanina. Jak piszą wydawcy płyty “O. Tomasz posługuje się słowem, jak jazzman dźwiękiem, a Magdalena swoją muzyką maluje sugestywne obrazy, które mówią więcej niż tysiące słów.”

O. Tomasz Nowak jest kaznodzieją, od ponad roku sprawuje posługę przeora w łódzkim klasztorze dominikanów. Jego największą pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Reklama
Reklama

Zapraszamy na facebookowe wydarzenie spotkania z Magdaleną i o. Tomaszem


Obejrzyj trailer rekolekcji prowadzonych przez o. Tomasza i Magdę.

Reklama

https://www.youtube.com/watch?v=mHYTbhO7Eas

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę