video-jav.net

Program ŚDM. 28 lipca

28 lipca oficjalnie powitany zostanie na Światowych Dniach Młodzieży papież Franciszek. Z jego udziałem na Błoniach odbędzie się Liturgia Słowa.

Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >

Polub nas na Facebooku!

program

Pobierz w wersji obrazkowej | Pobierz PDF (kliknij prawym klawiszem i “Zapisz jako…”)

 

28 LIPCA


Tego dnia Franciszek spotka się z wiernymi na Jasnej Górze – Mszę Świętą zaplanowano na godz. 10:30. Po powrocie do Krakowa papieżowi zostaną przekazane klucze do miasta, a następnie tramwajem papież przejedzie na Błonia na Ceremonię Powitania (godz. 17:30). Również tego dnia Franciszek ma pokazać się w Oknie Papieskim na ul. Franciszkańskiej.

pielgrzymka papieża program


WYDARZENIE CENTRALNE: Ceremonia Powitania Ojca Świętego
17:30-19:00, Błonia krakowskie

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Błonia 20:00-23:00
Arkadio (Polska) – koncert
TAU (Polska) – koncert
Full Power Spirit (Polska) – koncert
Owca (Polska) – koncert
El Nino (Francja) – koncert

Rynek Główny
13:00-14:30 Wojsko Polskie – koncert
14:45-16:00 Maleo Reggae Rockers (Polska) – koncert
20:00-20:50 Orkiestra Reprezentacyjna AGH (polska) – koncert
21:10-23:00 Lbera (Wielka Brytania) – koncert

Rynek Podgórski
14:00-14:30 Danza en el Espíritu (Argentyna) – taniec
14:40-14:55 EL MIMO NEGRO (Dominika) – teatr
15:00-16:00 ENSEMBLE POUR UN MONDE MEILLEUR (Collectif BOSTAPE, Gwinea) –  koncert
20:00-21:20 Każdy komuś służy (MATULA, Polska) – koncert
21:40-23:00 Judy Bailey & Band (Niemcy) – koncert

Plac Wolnica
14:00-15:00 Indonesian Cultural Evangelii Music (Indonesian Vincentius Orpahanage Culture Music, Indonezja) – koncert
15:10-16:00 REXBAND (Indie) – koncert
20:00-20:40 Dabar (Portugalia) – koncert
21:00-23:00 Kościół w Europie (skauci Europy, Międzynarodowy) – teatr

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) – koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) – koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) – koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) – koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) – koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) – teatr

Park Krowoderski
14:00-15:30 Prokoncepcja (Polska) – koncert
20:00-20:50 PJ Anderson (USA) – koncert
21:00-21:20 Palestine Youth (Palestyna) – taniec
21:30-21:40 Trio Caritas (Hiszpania) – koncert
22:00-23:00 PUSH (Swaziland) – koncert

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
14:00-14:50 Reportándose (Alvaro Antonio, Costa Rica) – koncert
15:00-15:30 Shout for freedom (“Isaiah 53” Mission Music Band, Korea Płd) – koncert
20:00-21:00 Kayrós – Concierto para Alabar y dar Gracias (Meksyk) – koncert
21:15-21:30 Worship Style (Polska) – taniec
21:40-23:00 You Hope Party (Comunitŕ Abramo, Wlochy) – koncert

Mały Rynek
14:00-15:15 Ryan Tremblay (USA) – koncert
15:30-16:00 Comunidade Obra de maria (Brazylia) – koncert
20:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) – film

Studium WF UJ
14:00-16:00 Full of mercy (Reaktywacja, Polska) – koncert
20:00-21:15 Association ad Gentes (Francja) – teatr
21:15-21:45 Visión del Jaguar (Comisión de Cultura – Delegación Oficial de Guatemala) – taniec
22:00-23:00 Sagrra Brasil 2016 (Brazylia) – koncert

Plac Marii Magdaleny
14:00-14:30 Comunidad de Oración Santísima Trinidad (Chile) – koncert
15:00-16:00 Mylčne Otou (Kanada) – koncert
20:00-21:00 Poetica Musica (Słowacja) – koncert
21:15-21:45 Mother (The Moving Prayer, USA) – taniec
22:00-23:00 Penso che un sogno cosi…(Rachele D’Angelo, Włochy) – koncert

Bulwar Wołyński
14:00 -14:50 Tacy Nie Inni (Polska) – koncert
15:10-16:00 Divine Attraction (Czechy) – koncert
20:15-21:15 – Hopen (France) – koncert
21:15-21:30 – Témoignage IDF / Anuncio – świadectwo

Plac Centralny
20:00-23:00 Festiwal Emmanuel
22:30 Musical “Karl Leisner” – koncert

Park Lotników Polskich
21:00-23:00 Credo nella Misericordia (Cenacolo) – musical

Scena przy kościele św: Floriana
14:30-16:00 Totally restored – koncert
20:30-21:30 Chemin Neuf Worship – koncert
21:30-23:00 Paradise in the City – koncert

Filharmonia Krakowska
20:00-21:00 Franz Liszt’ Via Crucis (Alessandra Pompli, Włochy) – koncert

Nowohuckie Centrum Kultury
20:00-22:00 The Jeweler’s Shop – a staged reading (Richmond Catholic Theatre, USA) – teatr

PWST
20:00-22:00 Presentación del monólogo Francisco (Grupo de teatro los de a pie, Kostaryka) – teatr

 

Redakcja portalu

Redakcja portalu

Zobacz inne artykuły tego autora >
Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >

Program ŚDM. 26 lipca

26 lipca rozpoczną się oficjalnie Światowe Dni Młodzieży. Tego dnia pielgrzymi zgromadzą się na Mszy Otwarcia oraz na koncercie w ramach Festiwalu Młodych

Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >

Polub nas na Facebooku!

program

Pobierz w wersji obrazkowej | Pobierz PDF
(kliknij prawym klawiszem i “Zapisz jako…”)


26 LIPCA, wtorek


WYDARZENIE CENTRALNE: Msza otwarcia
17:30-19:30, Błonia krakowskie

WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Błonia, 20:00-23:00
Kana (Ukraina) – koncert
Steven Curtis Chapman (USA) – koncert
InSideOut (ZEA) – koncert
The Thirsting (USA) – koncert

Rynek Główny
10:30-12:30 Kolbe, Only Love Creates (Banuev, Argentyna) – musical
13:00-15:00 Bruckner’s Powerful Sixth Symphony (UVA-Orchestra, Holandia) – koncert
20:00-21:30 Joachim Mencel (Jazzowy Kraków, Polska) – kantata
21:45-23:00 Mary-Magdalen Relics (Frejeus-Toulon, Francja) – koncert

Rynek Podgórski
9:00-10:00 Silverbird Family (USA) – koncert
10:15-11:15 Ukraińska Mlodzież Dla Was (Teatr Tańca KWIECISTE GWIAZDY, Ukraina) – taniec
11:30-11:45 La Misericordia de Dios (Trio Caritas, Brazylia) – muzyka
12:00-13:00 Um jeito gaúcho de falar com Deus (ENTRE CÉUS E BASTOS, Brazylia) – musical
13:30-15:00 Encore Heureux ! (La Mennais Jeunesse, Francja) – musical
21:00-22:00 ANASTASIS (Polska) – koncert
22:15-23:00 – Masterplan (Dubaj) – koncert

Plac Wolnica
9:00-9:30 Kalejdoskop Muzyczny ŚDM (Promyki Krakowa, Polska) – koncert
9:40-10:00 Nomadelfia: un messaggio di fraternitŕ (Włochy) – taniec
10:15-11:15 Liverpool singing choir (Wielka Brytania) – teatr
11:15-12:45 KISI-God’s singing kids (Austria) – musical
13:00-15:00 Derangile (Francja) – teatr
20:00-20:30 CONFLIICTS AND RECONCILIATION (DIOCESE DE LA MARTINIQUE) – teatr
21:00-23:00 Jésus ma Joie (Liban) – koncert

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) – koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) – koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) – koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) – koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) – koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) – teatr

Park Krowoderski
10:15-11:30 21 Gram (Polska) – koncert
13:00-13:40 Mistyczny Styl Życia, Polska – koncert
14:00-15:00 Krzagolec Gang (Polska) – koncert
20:00-21:30 Marianum Fulda (Niemcy) – koncert
22:00-23:00 ATak Dance Theatre, Słowacja – teatr

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
9:00-10:30 SAL RADIOACTIVA (Meksyk) – koncert
11:00-12:00 Armia Dzieci (Polska) – koncert
13:30-15:00 Filocalia (Argentyna) – koncert
20:10-20:50 chór Fondacio – koncert
22:00-23:00 Risen (Polska) – koncert

Mały Rynek
9:00-9:30 Si tienes fé (Micaela Segovia Baldi, Argentyna) – taniec
9:45-11:00 “…po drodze i bezdrożach do Miłosiernego” (Pavel Helan, Czechy) – koncert
11:30-13:30 Three Clowns (Kolumbia) – teatr
14:00-15:00 Cornell and Ithaca College Catholic (USA) – koncert
20:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) – film

Studium WF UJ
11:30-13:30 International Rock Gocpel Band (USA, Niemcy, Polska) – koncert
14:00-15:00 Monseńor Romero, un sendero de justicia (Fundacion Huellas, Salwador) – teatr
20:00-20:30 Miłosierny Ojciec (Jerycho, Polska) – teatr
20:30-21:30 Biskup Edward Dajczak (Polska) – spotkanie
21:30-23:00 Being The Face Of The Merciful Father (KASIH WORSHIP MINISTRY, Malezja) – koncert

Plac Marii Magdaleny
9:00-9:15 El Buen Samaritano (El Mimo Negro, Dominika) – teatr
9:30-10:15 PARTAGE SPIRITUEL A TRAVERS LA DANSE (ACEA TOGO, Togo) – taniec
11:30-12:00 “Pantomima dla Pielgrzyma”(Grupa warsztatowa Teatru Nikoli, Polska) – teatr
20:30-21-30 Georgia on the Moon (Polska) – koncert
21:40-22:00 Spektakl pantomimiczny “Droga do świętości”(Stowarzyszenie Sztuka na Scenie, Polska) – teatr
22:00-23:00 Tony Melendez (USA) – koncert

Bulwar Wołyński
11:00-12:00 Ablaze ( Zjednoczone Emiraty Arabskie) – koncert
12:30-13:30 Siente Los Latidos (Padre Damian, Hiszpania) – koncert
14:00-15:00 PROJEKT 888 (Polska) – teatr
20:15-21:00 Ladji Dialo – (Francja,Mali) – koncert
21:00-21:15 Témoignage IDF / Anuncio- świadectwo
21:45-23:00 Les Guetteurs (Francja) – koncert

Plac Centralny
20:00-23:00 Festiwal Emmanuel
(22:00-23:00)The Kinsky Famliy (Niemcy) – koncert

Mogiła
15:00-16:00 Christian Choir of Youth from Brno (Czechy) – koncert

Scena przy kościele św. Floriana
14:00-15:00 Paradise in the City Festival – adoracja
21:00-22:00 Królewstwo przyjdzie / Kingdom Come – adoracja
22:30-23:00 Melodia afrykańska – koncert

Wydział Inżynierii Materiałów i Ceramiki, AGH pawilon B8, ul. Mickiewicza 30
9:00-13:00 Archipelag Skarbów projekt Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, Love and Sexuality How to Guide Youth Towards a Happy Marriage and Family These Days (Polska) – warsztat
13:00-14:00 dr hab: inż: P: Faliszewski, Algorytmiczna teoria wyborów (Polska) – wykład
20:00-21:00 Opolskie Centrum Troski o Płodność, W trosce o płodność: Model Creighton (Polska)

Wydział Zarządzania, AGH pawilon D14, ul. Gramatyka 10
19:30-22:00 Towards in Faith (Dominikana) – spotkanie

 

Redakcja portalu

Redakcja portalu

Zobacz inne artykuły tego autora >
Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >