Nasze projekty

Mikołajkowe prezenty online. Obdaruj 7 osób!

Ostatnie miesiące pokazały nam, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić bez wychodzenia z domu. Wirtualna rzeczywistość dała nam możliwość pracy, spotkań z rodziną i przyjaciółmi czy zakupów. Tą drogą możemy też wzajemnie się obdarować. Pięknym prezentem będzie dobre słowo - a najlepiej Boże Słowo! Oto 7 cytatów, które możecie wysłać wybranym przez siebie osobom z okazji mikołajek.

Reklama

6 grudnia jest zawsze zaproszeniem do otwartości i hojności w sprawianiu radości innym ludziom. W tym roku ten dzień może też być okazją, by przekonać się, jak wiele możemy sobie dać poprzez małe gesty, również na odległość. Komuś można podarować swój czas, komuś modlitwę, a jeszcze komuś po prostu dobre słowo.

Zapraszamy Was do mikołajkowego obdarowania kilku osób. Poniżej proponujemy 7 cytatów, które możecie wysłać osobom według podanego klucza. Jeśli chcecie, możecie wysłać takie wiadomości do większej liczby osób.

Przygotowaliśmy także te cytaty w formie grafik, które można wysłać dowolną drogą. Znajdziecie je na naszym fanpage’u oraz Instagramie.

Reklama

7 prezentów – klucz do wysłania grafik z cytatami

Cytat dla osoby, która sprawia Ci radość: Pan, twój Bóg jest pośród ciebie, Mocarz – On zbawi, uniesie się weselem nad tobą, odnowi swą miłość, wzniesie okrzyk radości. (So 3, 17)

Cytat dla osoby, z którą ostatnio rozmawiałeś: Choćby wszystkie ludy występowały, każdy w imię swego boga, my jednak występować będziemy w imię Pana, Boga naszego, zawsze i na wieki. (Mi 4, 5)

Reklama

Cytat dla osoby, która potrzebuje pokrzepienia: On zna drogę, którą kroczę, z prób wyjdę czysty jak złoto. Moja noga kroczy w ślad za Nim, nie zbaczam, idę Jego ścieżką; nie gardzę nakazem warg Jego i w sercu słowa ust Jego chowam. (Hi 23, 10-12)

Cytat dla osoby, którą bardzo kochasz: Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem. (Lb 6, 24-26)

Cytat dla osoby, która nauczyła Cię czegoś ważnego: Panie, naucz mnie czynić Twą wolę, bo Ty jesteś moim Bogiem. Twój dobry duch niech mnie prowadzi po równej ziemi. (Ps 143, 10)

Reklama

Cytat dla osoby, z którą chciałbyś wkrótce się zobaczyć: Dla nieśmiertelności Bóg stworzył człowieka – uczynił go obrazem swej własnej wieczności. (Mdr 2, 23)

Cytat dla osoby, która zawsze jest gotowa pomagać innym: Szczęśliwy, komu pomocą jest Bóg Jakuba, kto ma nadzieję w Panu, Bogu swoim, który stworzył niebo i ziemię, i morze ze wszystkim, co w nich istnieje. On wiary dochowuje na wieki. (Ps 146, 5-6)

W tym poście znajdziecie wszystkie grafiki

 

Zapraszamy także na Instagram

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite