Nasze projekty

Rekolekcje ADVENTure – to ich łączy!

"ADVENTure. Rekolekcje w wielkim mieście" to rekolekcje głoszone na ścieżkach wiary, które przemierzali Maryja, Józef, Jan Chrzciciel, Zachariasz i Elżbieta oraz Mędrcy ze Wschodu. W adwencie będziemy kroczyli ich śladami, by lepiej poznać drogę do Chrystusa Zbawiciela.

Reklama

5 dróg do lepszego poznania Jezusa Chrystusa

 

W hardcorową podróż z Janem Chrzcicielem zabierze nas muzyk Dariusz "Maleo" Malejonek, lider zespołu Maleo Reggae Rockers. To droga radykalna, ale od samego początku uświęcająca. Oparta na prawdzie, która wyzwala. Przekonasz się, że twoje życie może być epickie!

 

Reklama
Reklama

Losy Zachariasza i Elżbiety przedstawią Małgorzata i Marek Nowiccy (dziennikarz TVN), autorzy publikacji poruszających tematy powiązane z Odnową w Duchu Świętym. To historia dla tych, którzy oczuwają w życiu nieznośny brak, a ich nadzieja ledwie się tli albo już nawet całkiem zgasła. Lekcja, dzięki której płomień wiary w lepsze jutro może rozpalić się z nową siłą.

Drogą Matki Bożej oprowadzi s. Judyta Pudełko PDDM, biblistka oraz przewodniczka po Ziemi Świętej. To droga niesamowitej radości, ale i gotowości do służby. Droga, która uczy, że pokora i uwielbienie idą ze sobą w parze.

Dziennikarz TVP Marek Zając zaprosi nas w adwentową podróż ze Świętym Józefem. Dla współczesnych mężczyzn to prawdziwa szkoła przetrwania. Zaskakująca, z wysokim poziomem adrenaliny i – przede wszystkim – pokazująca, że nigdy nie wolno się poddawać!

Reklama
Reklama

Dla ścisłych umysłów dobrym przewodnikiem będzie Tomasz Rożek, fizyk i dziennikarz naukowy "Gościa Niedzielnego". Idąc tropem biblijnych Mędrców, udowodni, że istnieją prawdy, które nigdy nie zmieszczą się w ramach naukowych wyliczeń.

21 odcinków, 5 różnych biblijnych dróg, jeden cel – w ten adwent chcemy zbliżyć się do Jezusa Chrystusa.

Reklama

Pierwsze takie rekolekcje!

 

Oprócz oglądania odcinków rekolekcji w internecie,  z przewodnikami po ADVENTure będziesz mógł spotkać się na żywo! W dniach 15-21 grudnia będą głosić nadejście Zbawiciela w warszawskim kościele św. Anny. Tym samym możesz zostać uczestnkiem pierwszych w Polsce rekolekcji internetowo-stacjonarnych!

Jeśli ciągle nie masz czasu, jesteś wiecznie zabiegany i ledwo ogarniasz, w rekolekcjach ADVENTure na pewno znajdziesz coś dla siebie. Daj się zaprosić na przygodę z finszem w niebie! Startujemy 5 grudnia.

Już teraz dołącz do wydarzenia na Facebooku ADVENTure. Rekolekcje w wielkim mieście

Zapraszamy też na specjalną stronę poświęconą rekolekcjomwww.adventure.stacja7.pl.

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę