Nasze projekty
Fot. Eurosport_PL, Dominik Formela/Twitter

Wzruszające gesty w Planicy, dobre wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. „Lekarz kategoryzował to jako cud”

"Lekarz tak szybki powrót parametrów kategoryzował jako cud. Myślę, że te wszystkie życzenia i modlitwy się przyczyniły do tego" - powiedział Dawid Kubacki w rozmowie z dziennikarzem Eurosportu.

Reklama

Dawid Kubacki przekazał, że stan zdrowia jego żony poprawił się. Jej stan zdrowia się poprawia. Z dnia na dzień robimy postępy. Po takich przejściach, których tutaj doświadczyliśmy przez te ostatnie dwa tygodnie, robimy duże postępy, aby wrócić do domu i do dzieciaków – powiedział w rozmowie z dziennikarzem Eurosportu. Najważniejsze jest to, że serce wróciło do swojej pracy i wróciło do samodzielnej pracy.

„Wszystkie życzenia i modlitwy przyczyniły się do tego”

Skoczek dodał, że szybka poprawa zdrowia jego żony, to według lekarzy cud. Parametry na początku bardzo kiepsko rokowały, i to zaczęło się bardzo szybko poprawiać. Lekarz tak szybki powrót parametrów, kategoryzował jako cud. Myślę, że te wszystkie życzenia i modlitwy się przyczyniły do tego – mówił.

Dawid Kubacki dodał, że chciałby móc uczestniczyć w zawodach w Planicy, jednak sport zszedł na „drugi, albo nawet na trzeci plan”. Chciałbym być tam też i czuć tę atmosferę i mieć radość z tego, co tam się dzieje. Ale dostawałem dużo sygnałów od zawodników i trenerów. Każdy w tej sytuacji stara się wspierać i myślę, że to wsparcie to całej społeczności skoków czuje. To nie zmienia faktu, że to zakończenie sezonu w Planicy nie było dla mnie.

Wzruszające gesty w Planicy

Solidarność z Dawidem Kubackim i jego żoną Martą była widoczna podczas zawodów. Zwycięzcy konkursu w obrazowy sposób pokazali wsparcie, wnosząc na podium zdjęcie Dawida. Zobaczcie te poruszające zdjęcia!

sport.pl, Eurosport, zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę