Nasze projekty

7 artykułów najszybciej zyskujących popularność w 2018 roku

Zaledwie godziny dzielą nas od pożegnania strego, 2018 roku. Miniony rok był już szóstym, kiedy to razem z Wami łapiemy pociąg do wiary! Oto 7 artykułów opublikowanych na naszym portalu, które najszybciej zyskały Wasze zainteresowanie.

Reklama

Mackiewicz śpiewa “Abba Ojcze”. “W górach jestem bliżej Boga”

Pod koniec stycznia dotarła do nas wiadomość o morderczej walce o życie polskiego himalaisty Tomasza Mackiewicza. Wiele osób, w tym my wspieraliśmy modlitwą Tomka wierząc, że uda mu się wrócić jako żywy ze szczytu Nanga Parbat. Niestety mimo zorganizowanej wyprawy ratunkowej, ciało naszego himalaisty pozostało w pakistańskiej części Himalajów. Wspominaliśmy Tomka przywołując jeden z filmików nakręconych w maju ubiegłego roku. Śpiewa on na nim znaną nam wszystkim pieśń „Abba Ojcze”.

Reklama

 

 

Reklama

Straszne rekolekcje 2. Odcinek 1: DO RAJU?

Początek postu przywitał nas powrotem Strasznych Rekolekcji o. Adama Szustaka. Można śmiało powiedzieć, że to był kolejny udany rok twórcy Langusty na Palmie. . W kolejnej części strasznych opowieści znajdujących się na kartach Pisma Świętego w sposób szczególny przy pomocy o. Adama próbowaliśmy odszyfrować dziwne symbole i wizje ukazywane prorokom Starego Testamentu. Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ we wrześniu miała premierę książka stworzona w oparciu o obie części Strasznych Rekolekcji. Straszna Książka, bo on niej mowa, już w czasie przedsprzedaży stała się wielkim hitem, a analizy o. Adama wzbogacone komentarzami biblisty ks. Marcina Kowalskiego odkrywają wiele tajemnic bibiljnych dotyczących czasów ostatecznych. 

 

Reklama

O. Szustak: Poszedłem w habicie na “Kler”

Premiera filmu „Kler” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego rozgrzała polską opinię publiczną do czerwoności. Wyniki sprzedaży biletów na seanse owego filmu świadczą o wielkim zainteresowaniu tematem nadużyć w Kościele. Na ten temat wypowiedział się również o. Adam, a jego opinia była najbardziej popularnym materiałem na naszym portalu.

Pójdzie z Łodzi piechotą do Jerozolimy. Pokuta Szustaka

Pozostajemy jeszcze w temacie następstw, jakie w naszej sferze społecznej wywołał film „Kler”. „Za grzechy moje i grzechy Kościoła, którego jestem częścią, wyruszam wiosną w samotną pieszą pielgrzymkę z Łodzi do Jerozolimy” – mówił w swoim vlogu o. Adam Szustak.

 

Nocny Złodziej 2 || Odcinek 1 || Nocne oczekiwania

Mijający rok to czas wielkiego powrotu od rekolekcji internetowych, od których o. Adam rozpoczął swoją internetową ewangelizację. Po przeszło sześciu latach „Nocny Złodziej” znów przygotowywał nas w adwencie do ponownego przyjścia Jezusa.

Godzina Łaski – jak się modlić?

8 grudnia to szczególny dzień, podczas którego między godziną 12:00 a 13:00 według objawień Pieriny Gilly Maryja obiecała, że modlącym się w tym czasie ześle „wiele łask dla duszy i ciała”.

Modlitwa przy wigilijnym stole [POBIERZ]

Wieczerzę wigilijną tradycyjnie rozpoczyna modlitwa i fragment Ewangelii opowiadający o narodzeniu Chrystusa. Przygotowaliśmy tekst tej modlitwy, byście mogli ją odmówić w swoich domach.

W imieniu całej Redakcji chciałbym bardzo Wam podziękować, że również w tym roku udowodniliście, że czujecie pociąg do wiary! Do zobaczenia w 2019 roku!

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę