Nasze projekty

Pokrzep się! Spotkanie z Duchem Świętym [ZAPOWIEDŹ]

Do święta Zesłania Ducha Świętego już ostatnia prosta. Daj się zaprosić na wyjątkowe spotkanie, które ma moc odmienić Twoje życie. Pokrzep się i znajdź w odwagę, by dać się ponieść Duchowi Świętemu, który cię wszystkiego nauczy. Jak to zrobić? Przeżyj ostatnie dni do Zesłania z o. Łukaszem Buksą!

Reklama

Zapraszamy Cię na wyjątkowy cykl 4 spotkań pod nazwą “Pokrzep się”, który pomoże Ci odkryć siłę i moc Ducha Świętego. Nie bój się, zaufaj i stań się tym, który będzie żył Duchem Świętym. Wciąż poszukujesz odpowiedzi na nurtujące pytania? Nie wiesz jakie masz potrzeby i pragnienia? Szukasz przestrzeni swojego życia i wciąż poszukujesz prawdziwego „ja”? Ten cykl będzie właśnie dla Ciebie!

Na Twoje wątpliwości i pytania, odpowiedź pomoże Ci znaleźć o. Łukasz Buksa, który specjalnie dla Ciebie w deszczu i chłodzie na Skałkach Bolechowickich rozważał, kim dla człowieka powinien być Duch Święty i jak szukać w Nim “Pokrzepienia”…Określ swoje potrzeby, żyj prawdą i miłością, powróć, pokrzep się i naucz się żyć Duchem Świętym!

Odcinki będę publikowane od czwartku 20 maja do Niedzieli zesłania Ducha Świętego – 23 maja, o godz. 20.00. Czuwaj z nami w swoim wieczerniku – niech Duch Święty pokrzepi Twoją duszę!

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę