Nasze projekty
Ojciec wolnych ludzi. Odcinek 7

Zacznij od siebie! • Ojciec wolnych ludzi. Podcast z Prymasem Wyszyńskim • Odc. 7

Kiedy w głowach pojawiają się postanowienia o zmianie czegoś w życiu, najczęściej rozglądamy się dookoła. Wyrzucamy ubrania, w których już nie chodzimy, zmieniamy swoje nawyki żywieniowe, czasami odcinamy się od znajomości, które naszym zdaniem nic dobrego nie przynoszą. Tymczasem każdą zmianę powinniśmy zacząć od siebie, a dokładniej mówiąc od swojego wnętrza. To tam wszystko się toczy, w głowie i sercu.

Reklama

Każda zmiana to nowy początek. Co zrobić, żeby była naprawdę dobra, przynosząca pozytywne skutki i wcale nie taka trudna?  Zapoznajmy się z ABC Społecznej Krucjaty Miłości Prymasa Wyszyńskiego, “tak, aby zacząć przemieniać świat od siebie, od najbliższego otoczenia.”

12 odcinków naszego nowego podcastu to propozycja dla tych, którzy chcą bliżej poznać postać kard. Stefana Wyszyńskiego. Wprowadza on w naukę Prymasa o uniwersalnych wartościach i pozwala bliżej przyjrzeć się temu, co głosił. Treść podcastu to czytane przez Michała “PAX’a” Bukowskiego, wybrane fragmenty  książki “Ojciec wolnych ludzi” autorstwa Pawła Zuchniewicza.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę