Nasze projekty
Reklama
Ojciec wolnych ludzi. Odcinek 5

Jak być wolnym? • Ojciec wolnych ludzi. Podcast z Prymasem Wyszyńskim • Odc. 5

Gdy ludzie idą w góry, to nie po to, żeby po prostu iść. Chcą złapać coś, co na co dzień nie zawsze jest tak dobrze uchwytne jak tam. Odnawiają nie tylko ciało, ale przede wszystkim ducha.

W piątym odcinku podcastu Prymas Wyszyński opowie o takim słowie, które daje poczucie niesamowitego oddechu, ale kiedy łyknie się go za bardzo, zapomni o trzeźwym myśleniu, wszystko może się odwrócić i straci się więcej niż można sobie w stanie wyobrazić. Jakie słowo gromadzi w sobie taką odpowiedzialność? “Człowiek jest takim stworzeniem, dla którego obok miłości, najcenniejszą potrzebą i największym prawem — jest wolność.” Posłuchajmy Prymasa Wyszyńskiego w piątym odcinku podcastu “Ojciec wolnych ludzi. Podcast z Prymasem Wyszyńskim”.

12 odcinków naszego nowego podcastu to propozycja dla tych, którzy chcą bliżej poznać postać kard. Stefana Wyszyńskiego. Wprowadza on w naukę Prymasa o uniwersalnych wartościach i pozwala bliżej przyjrzeć się temu, co głosił. Treść podcastu to czytane przez Michała “PAX’a” Bukowskiego, wybrane fragmenty  książki “Ojciec wolnych ludzi” autorstwa Pawła Zuchniewicza.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę