Nasze projekty
Ojciec wolnych ludzi. Odcinek 5

Jak być wolnym? • Ojciec wolnych ludzi. Podcast z Prymasem Wyszyńskim • Odc. 5

Gdy ludzie idą w góry, to nie po to, żeby po prostu iść. Chcą złapać coś, co na co dzień nie zawsze jest tak dobrze uchwytne jak tam. Odnawiają nie tylko ciało, ale przede wszystkim ducha.

Reklama

W piątym odcinku podcastu Prymas Wyszyński opowie o takim słowie, które daje poczucie niesamowitego oddechu, ale kiedy łyknie się go za bardzo, zapomni o trzeźwym myśleniu, wszystko może się odwrócić i straci się więcej niż można sobie w stanie wyobrazić. Jakie słowo gromadzi w sobie taką odpowiedzialność? “Człowiek jest takim stworzeniem, dla którego obok miłości, najcenniejszą potrzebą i największym prawem — jest wolność.” Posłuchajmy Prymasa Wyszyńskiego w piątym odcinku podcastu “Ojciec wolnych ludzi. Podcast z Prymasem Wyszyńskim”.

12 odcinków naszego nowego podcastu to propozycja dla tych, którzy chcą bliżej poznać postać kard. Stefana Wyszyńskiego. Wprowadza on w naukę Prymasa o uniwersalnych wartościach i pozwala bliżej przyjrzeć się temu, co głosił. Treść podcastu to czytane przez Michała “PAX’a” Bukowskiego, wybrane fragmenty  książki “Ojciec wolnych ludzi” autorstwa Pawła Zuchniewicza.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę