Nasze projekty
Ojciec wolnych ludzi. Odcinek 3

Jak być człowiekiem? • Ojciec wolnych ludzi. Podcast z Prymasem Wyszyńskim • Odc. 3

Wielu z nas niejednokrotnie słyszało, że musi być dobrym dla innych. Tworzymy jedność, więc każdy element musi działać właściwie. Jednak czy tylko o to w tym chodzi, aby wsłuchiwać się w potrzeby innych? Może jest jeszcze ktoś w tej układance, o kim nie można zapomnieć? Co z tym człowieczeństwem? Dowiedzmy się od Prymasa Wyszyńskiego.

Reklama

“I jeśli czego pragnąłbym w tej chwili, najmilsi – to jednego – abyście umieli doceniać siebie.” W trzecim odcinku Prymas Wyszyński słowami zaprasza nas na wycieczkę po naszym własnym wnętrzu. Zachęca, aby nie bać się słuchać serca, które mądrze podpowie, który kierunek to ten właściwy. To z nim odkrywa się ten jeden element, którego nie można pominąć.

12 odcinków naszego nowego podcastu to propozycja dla tych, którzy chcą bliżej poznać postać kard. Stefana Wyszyńskiego. Wprowadza on w naukę Prymasa o uniwersalnych wartościach i pozwala bliżej przyjrzeć się temu, co głosił. Treść podcastu to czytane przez Michała “PAX’a” Bukowskiego, wybrane fragmenty  książki “Ojciec wolnych ludzi” autorstwa Pawła Zuchniewicza.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę