Nasze projekty
Ojciec wolnych ludzi. Odcinek 4

Co daje praca? • Ojciec wolnych ludzi. Podcast z Prymasem Wyszyńskim • Odc. 4

Praca przynosi przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i dobrego bytu. Jednak nie tylko to powinno się z niej wynieść. Towarzyszy nam każdego dnia, nie należy sprowadzać jej do zwykłych czynności, trzeba czerpać z niej o wiele więcej.

Reklama

Żyć, żeby pracować, czy pracować, żeby żyć? A może żyć i pracować tak samo mocno? “Rada jest jedna: zerwać z poglądem, który pracy wyznacza tylko jeden cel – zaspokojenie potrzeb bytowych.” W czwartym odcinku podcastu “Ojciec wolnych ludzi. Podcast z Prymasem Wyszyńskim” mowa o tym, czym w życiu powinna być praca. Prymas Wyszyński w prostych słowach tłumaczy, co zrobić by była przyjemnością i czymś więcej niż tylko smutnym obowiązkiem.

12 odcinków naszego nowego podcastu to propozycja dla tych, którzy chcą bliżej poznać postać kard. Stefana Wyszyńskiego. Wprowadza on w naukę Prymasa o uniwersalnych wartościach i pozwala bliżej przyjrzeć się temu, co głosił. Treść podcastu to czytane przez Michała “PAX’a” Bukowskiego, wybrane fragmenty  książki “Ojciec wolnych ludzi” autorstwa Pawła Zuchniewicza.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę