Nasze projekty

Ten film o babci podbija sieć

Choć niemal wszystkie filmy z kanału Reżyser Życia cieszą się olbrzymią popularnością wśród nastolatków i młodzieży, jeden z nich - właśnie poświęcony miłości do babci - szczególnie się wyróżnia.

Reklama

Nie ma ani szczególnie odkrywczego przesłania (Kochaj swoją babcię póki możesz), ani nie błyszczy kunsztem aktorskim, wywołuje jednak silne emocje wśród wielu ludzi. Opowiada historię nastolatka, który – jak wielu innych – nie miał czasu dla swojej babci. Ta prosiła, dzwoniła, aż w końcu wpadła na pomysł, aby dotrzeć do wnuczka kanałami komunikacji, których on sam używa. 

Film jest w sieci już od 2 lat i ciągle zbiera moc pozytywnych komentarzy. Wielu nastolatków przyznaje się, że płakało na filmie, że niemal od razu zadzwonili do swojej babci lub dziadka aby nadrobić stracony czas. I choć Reżyser Życia już w rok później, także na Dzień Babci opublikował kolejny film o relacji wnuczek-babcia, sukcesu pierwszego, który przypominamy poniżej, nie udało się ciągle pobić. Do dnia dzisiejszego jest jednym z prawdziwych virali. 

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę