Nasze projekty
hit ministrantów

Ministranci przerobili piosenkę Ronnie Ferrari i podbijają internet

Grupa ministrantów z Katowic przedstawiająca się jako "Ministrancka Wytwórnia Muzyczna" nagrała parodię bardzo popularnego hitu Ronnie Ferrari "Ona by tak chciała" podkładając do niej własne słowa o... posługiwaniu do Mszy św. Ich przeróbka już stała się hitem YouTube'a.

Reklama

„Ona by tak chciała służyć ze mną” jest już tak popularne na YouTube, że po wpisaniu pierwszych słów zamiast dalszego ciągu oryginału pokazują się słowa z utworu ministrantów. „To będzie hit każdej zakrystii”, „Oryginał powstał tylko po to, aby kiedyś został stworzony TEN cover!”, „Panowie, po tej premierze Paruzja została przełożona na późniejszy termin, bo niebiosa czekają na więcej takich cudów :D” – to tylko niektóre z licznych entuzjastycznych komentarzy pod filmem. Meldują się tam też inne grupy ministrantów z całej Polski, pozdrawiając twórców. 

„Ministrancką Wytwórnię Muzyczną” tworzy 12 chłopaków z dwóch parafii: św. Szczepana w Katowicach – Bogucicach i parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Dąbrówce Małej.

Nasza parodia została stworzona w celach humorystycznych przez prawdziwych ministrantów, a nie jakichś podrabiańców i nie ma na celu nikogo obrazić

Reklama

 – piszą twórcy. W partiach wokalno-raperskich słyszymy piątkę z nich: Mateusza Wyszogrodzkiego, Kacpra Gieronia, Sebastiana Wróbla, Romka Bodziocha i Adriana Fiszera. Humorystyczny tekst mówi o dziewczynach, które zazdroszczą im służby przy ołtarzu.

U nas w ministrantach prawie nie mamy problemów
Fajna to jest sprawa, ale tylko dla facetów
To nie jest tak dziewczyny, że my Was tu odrzucamy
Bo dla Was też służymy i się dla Was poświęcamy

– rapują ministranci. I dalej mają swoją propozycję dla pań:

Reklama

W bazylice mamy grupy które dziewczyny przyjmują
Patrz Oaza, Dzieci Maryi, wszyscy się tu dobrze czują
Każdy miejsce ma w Kościele, więc nie róbmy tutaj spiny
Wszyscy razem się modlimy
Należymy do rodziny

ad/Stacja7

Reklama

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę