Nasze projekty

Czy naprawdę musisz mieć wszystko, aby wystartować?

Czy rzeczywistość, przed którą się bronisz, w konsekwencji nie jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem? Rodzina to tylko przykład. Można mieć wiele lęków - często słusznych - przed pójściem tą drogą. Jednak te lęki mogą okazać się Twoją siłą!

Reklama

Raper postanowił wypuszczać co tydzień w każdy poniedziałek nowy singiel. Ponadto proponuje swoim fanom plan na cały tydzień! W nim m.in. spotkania LIVE na tzw „TŁUSTYM FREESTYLU”, gdzie każdy może wrzucić temat. To wszystko dzieje się na fanpage’u artysty.

RODZINA

Reklama

Rodzina to trzeci singiel z serii #nierzadko, którą od niedawna prezentuje nam Arkadio.

Wiele wyzwań poległo w gruzach przez to, że chcielibyśmy mieć wszystko ogarnięte. Często czekamy na odpowiedni moment, aby podjąć poważną decyzję. To może się ciągnąć w nieskończoność. Moim celem nie jest tutaj wymuszanie na Tobie jakiejkolwiek decyzji. Chodzi mi tylko o to, abyś pomyślał, czy rzeczywistość, przed którą się bronisz – w konsekwencji nie jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem? Rodzina to tylko przykład. Można mieć wiele lęków (często słusznych) przed pójściem tą drogą. Jednak w konsekwencji te lęki mogą być Twoją siłą!

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite