fot. Grupa Pomarańczowa WAPM/Facebook

„Syn nas wyzwoli, czego mam się bać?”. W drodze na Jasną Górę pielgrzymi zaśpiewają piękną piosenkę

Im bliżej pielgrzymki, tym coraz częściej słyszymy o nowych utworach przygotowanych na ten wyjątkowy czas. "Lecz jeżeli Syn nas wyzwoli, czego mam się bać" - słyszymy w piosence przygotowanej dla grupy pomarańczowej.

Reklama

Specjalną piosenkę, nawiązującą do hasła „Syn was wyzwoli”, przygotowała grupa pomarańczowa Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej.

„Nasza siostra Anna Darewska napisała piosenkę w nawiązaniu do tegorocznego hasła pielgrzymki „Syn Was wyzwoli”. Koniecznie się zapoznajcie, bo na pewno nie raz będzie wybrzmiewać na naszym szlaku” – czytamy na Facebooku grupy.

„Panie, Ty sam jesteś drogą, na drodze nie jestem sam. Panie, w twarzy bliźniego widzę na co dzień Twą twarz” – brzmi fragment piosenki. Posłuchajcie sami!

Reklama
Reklama

Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna wyruszy na Jasną Górę 5 sierpnia z kościoła św. Anny na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone wyłącznie w formie online >>>na stronie internetowej<<<, gdzie można wybrać jedną z kilkunastu grup.

To nie pierwsza grupa, która zaprezentowała swoją piosenkę na tegoroczną pielgrzymkę. Niedawno pisaliśmy o utworze „Jesteś blisko”, która powstała dla grupy czarnej WAPM.

Reklama
Reklama

„Zarówno tekst jak i muzykę napisałam na kilka dni przed wojną… kiedy było więcej światła” – napisała na swoim Facebooku autorka tekstu i muzyki, Maria Druch, bezhabitowa siostra ze zgromadzenia Sióstr od Aniołów.

ZOBACZ: „Światło świata Jezu to właśnie Ty!”. Pielgrzymi napisali przepiękną piosenkę

kh/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę