Siostra Janina debiutuje pierwszym singlem

"Ty się tym zajmij" to tytuł pierwszego profesjonalnego singla siostry Janiny Kaczmarzyk ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP. Utwór miał premierę dzisiaj w serwisie YouTube.

Reklama

Przeczytaj naszą rozmowę z s. Janiną>> Nie jestem polską siostrą Cristiną

W klipie, kręconym we wnętrzach Świątyni Opatrzności Bożej widzimy ubraną w biały habit siostrę zakonną, śpiewającą wplecioną w łagodny bit frazę „Ty się tym zajmij, zajmij się mną”. Od razu widać, że nie jest to amatorska produkcja, ale profesjonalnie przygotowany utwór, zarówno pod względem muzycznym, jak i filmowym. 

Tak w nowej roli debiutuje polska siostra ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej – s. Janina Kaczmarzyk. Debiutuje jako profesjonalna wokalistka i bohaterka projektu muzycznego jej imienia, który ma swoją misją realizować postulaty Synodu Biskupów o Młodzieży.

Reklama
Reklama

– „Zajmij się mną” to pragnienie każdego serca. Każdy bez względu na płeć, kolor skóry, narodowość, wyznanie, bez względu na status społeczny, role zawodowe i poglądy polityczne – woła różnymi głosami „zajmij się mną”, by zaspokoić swoje głody miłości. Ten głód miłości to jedyna rzecz wobec której wszyscy są równi. Każdy chce kochać, chce się oddać komuś, chce wzajemności – bez wyjątku. „Zajmij się mną” reprezentuje płytę, która oscyluje wokół papieskiej retoryki czułości

– mówi siostra Janina.

Producentem zarówno premierowego utworu, jak i całej płyty, która ukaże się w kwietniu, jest Tomasz Konfederak – niegdyś lider zespołu HA-DWA-O!, współtwórca sukcesów Kasi Popowskiej i Sarsy, współtwórca takich przebojów jak Zatrzymaj mnie, Przyjdzie taki dzień, Naucz mnie, Zapomnij mi i innych, mający na swoim koncie Diamentową, Platynową i dwie Złote Płyty. Nagrania realizowane były w USA, przy współpracy cenionego producenta Josha Harrisa z St. Luis.

Reklama
Reklama

Singiel jak i cały album otrzymały patronaty honorowe od kard. Kazimierza Nycza, abp Wojciecha Polaka oraz Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP. Płyta również zatytułowana „Ty się tym zajmij” ukaże się w kwietniu.

Przeczytaj naszą rozmowę z s. Janiną>> Nie jestem polską siostrą Cristiną

Reklama

ad/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę