Nasze projekty

„Nie z tej ziemi”. Singiel Roksany Węgiel i Małego TGD zapowiada serial z wartościami

Już w 1 czerwca w Dzień Dziecka odbędzie się premiera nowego singla zespołu Małe TGD nagranego wspólnie z Roksaną Węgiel. Singiel ma tytuł “Nie z tej ziemi” i zapowiada serial animowany o świętych, który ma być emitowany już za kilka miesięcy.

Reklama

Utwór „Nie z tej ziemi” zapowiada polski serial animowany o tym samym tytule, za który odpowiada Fundacja Edukacja z Wartościami. Jego producentem jest Paweł Pewny znany w przeszłości m.in. z hitowego serialu dla dorosłych “Włatcy Móch”, obecnie właściciel Orange Studio Animacji, który po swoim nawróceniu kilka lat temu zapragnął stworzyć dziecięcy serial z wartościami.

– Chcieliśmy pokazać młodemu pokoleniu, że można żyć wartościami, że w życiowych trudnościach można odwołać się do ludzi świętych – mówi Jacek Weigl z Fundacji Edukacja z Wartościami. Jednym z pojawiających się bohaterów jest wujek Karol, przyjaciel rodziny głównych postaci, kochający sport i święty, w którym rozpoznajemy Jana Pawła II. 

Obecnie serial pozostaje na etapie społecznościowej zbiórki umożliwiającej produkcję, plany zaś są takie, by został ukończony w przyszłym roku. Wyprodukowanych ma zostać 26 odcinków. 

Reklama

Serial promuje nowy singiel Małego TGD i Roksany Węgiel. Utwór opowiada o przeżyciach głównego bohatera filmu, który musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami stawianymi mu przez życie, jednocześnie odkrywając to, co w nim najważniejsze. Oprócz zespołu i Roksany, serial wspiera ponad 100 Ambasadorów, m.in. Dawid Kwiatkowski, Paweł Domagała, Małgorzata Kożuchowska czy Maciej Musiał). Więcej informacji o projekcie: www.nieztejziemi.pl

Zespół podkreśla, że to dla nich pierwsza okazja do współpracy z Roksaną Węgiel, jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Formacja nie ukrywa podekscytowania tym faktem:

– Bardzo chcieliśmy zaśpiewać kiedyś z Roksaną Węgiel, co udało się dzięki tej produkcji. Misją serialu „Nie z tej ziemi” jest przekazanie dzieciom wartości, które pozwolą im zmierzyć się z problemami dzisiejszego świata, a to bardzo pokrywa się z misją zespołu Małe TGD.

Reklama

Premiera singla zespołu Małe TGD i Roksany Węgiel “Nie z tej ziemi” już 1 czerwca. Serial “Nie z tej ziemi” oprócz Roksany Węgiel. Tego samego dnia do serwisów cyfrowych trafi album “Wyspa skarbów”, czyli drugi longplay dziecięcej formacji.

Dla Małego TGD to kolejny, naturalny krok w muzycznej przygodzie. Profesjonalny zespół dziecięcy wykonujący muzykę pop z ponadczasowym przesłaniem, śpiewa o tematach aktualnych i ważnych dla młodego odbiorcy, takich jak poczucie własnej wartości, uzależnienie od smartfona czy relacje z rodzicami.


Premiera teledysku w Dzień Dziecka o godz. 9:00 na kanale YouTube Małe TGD: 

Reklama

al, ad, mat. prasowe/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę