Nasze projekty
fot. Jednego Serca Jednego Ducha/Youtube.com (print screen)

Koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” [TRANSMISJA]

To już 21. edycja Koncertu "Jednego Serca Jednego Ducha!". W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zaśpiewajmy najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne uwielbiając Pana Boga!

Reklama

Rodzina Jednego Serca Jednego Ducha serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy i wielbienia Pana Boga w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 8 czerwca w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Początek wydarzenia o godzinie 19.00.

Pomysłodawcą tej wieloletniej inicjatywy jest perkusista zespołu Skaldowie – Jan Budziaszek, który pierwszą edycję koncertu nazwał „koncertem swojego życia”. Od 2003 roku Park Sybiraków jest wypełniany po brzegi tysiącami wiernych: z Rzeszowa, Podkarpacia z różnych regionów Polski, a także spoza granic naszego kraju, którzy pragną wspólnie wielbić Boga poprzez śpiew, taniec i wspólną zabawę.

Za kierownictwo muzyczne koncertu niezmiennie każdego roku odpowiada Marcin Pospieszalski, a opiekunami duchowymi Rodziny Jednego Serca Jednego Ducha są ks. Andrzej Cypryś i ks. Mariusz Mik.

Reklama

Próby chóru do tegorocznej, jubileuszowej edycji koncertu rozpoczęły się wraz z początkiem maja. Na scenie oprócz orkiestry i chóru Jednego Serca Jednego Ducha wystąpi wielu znakomitych artystów.

Transmisja rozpocznie się o godz. 18:45:

W tym roku koncert będzie transmitowany także na: Facebooku „Koncert Jednego Serca Jednego Ducha”; Tv Trwam. Transmisji radiowej będzie można posłuchać na: Radio Fara; Radio VIA.

jednegoserca.pl,pa/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę