Nasze projekty

Rekolekcje wielkanocne ze sł. Bożą Chiarą Corbella Petrillo [TRANSMISJA]

"Kochać to słuchać i naśladować". Jak słuchać, by usłyszeć? Gdzie znaleźć wzór do naśladowania? Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas pierwszego dnia rekolekcji wielkanocnych ze sł. Bożą Chiarą Corbella Petrillo, które prowadzi ks. Kacper Nawrot. Transmisja Mszy św. rozpocznie się o godz. 20:00.

Reklama

„Czy miłujesz mnie więcej…?” Jaka jest twoja odpowiedź? Jaka jest twoja miłość? Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Od plaży nad Morzem Tyberiadzkim, przez krzyż – do serc

Podczas spaceru nad Morzem Tyberiadzkim Jezus zadał Piotrowi pytanie: “Szymonie, synu Jana, czy miłujesz Mnie więcej aniżeli ci?” (J 21, 15). Wszyscy dokładnie znamy odpowiedź ucznia Chrystusa. Tę odpowiedź realizowała swoim życiem sł. Boża Chiara Corbella Petrillo. Podczas rekolekcji wielkanocnych ks. Kacper Nawrot na przykładzie Ewangelii i historii Chiary opowie m.in. o czterech rodzajach miłości, o tym, dlaczego Bóg dopuszcza cierpienie oraz dlaczego czasem trzeba zburzyć nasze “świątynie miłości”. Podczas rekolekcji swoją historią straty dziecka podzielą się Joanna oraz Ewa i Tomek.

Reklama
Reklama

Rekolekcje rozpoczną się w niedzielę 25 kwietnia Mszą świętą o godzinie 20:00 i potrwają do środy 28 kwietnia. Od poniedziałku do środy Msza święta z konferencją będą rozpoczynać się o godz. 19:30.

Msza w intencji czytelników Stacji7. Przyślij swoją intencję!

W trakcie rekolekcji, we wtorek – 27 kwietnia – odbędzie się Msza święta w intencji pracowników, czytelników i darczyńców Stacji7.

Poniżej zamieszczamy formularz, w którym możecie zostawić swoje prośby do omodlenia w czasie tej Mszy świętej. Obiecujemy modlitwę w Waszej intencji i Wy nie zapomnijcie o nas!

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę