Nasze projekty

Rekolekcje wielkanocne ze sł. Bożą Chiarą Corbella Petrillo – dzień 2 [TRANSMISJA]

"Wszystkie oblicza miłości". Życie sł. Bożej Chiary Petrillo pokazuje nam czym jest prawdziwa pełnia miłości.

Reklama

Zapraszamy do włączenia się do wspólnej modlitwy podczas transmisji Mszy św. o godz. 19:30. Po Eucharystii konferencję wygłosi ks. Kacper Nawrot.

Od plaży nad Morzem Tyberiadzkim, przez krzyż – do serc

Podczas spaceru nad Morzem Tyberiadzkim Jezus zadał Piotrowi pytanie: “Szymonie, synu Jana, czy miłujesz Mnie więcej aniżeli ci?” (J 21, 15). Wszyscy dokładnie znamy odpowiedź ucznia Chrystusa. Tę odpowiedź realizowała swoim życiem sł. Boża Chiara Corbella Petrillo. Podczas rekolekcji wielkanocnych ks. Kacper Nawrot na przykładzie Ewangelii i historii Chiary opowie m.in. o czterech rodzajach miłości, o tym, dlaczego Bóg dopuszcza cierpienie oraz dlaczego czasem trzeba zburzyć nasze “świątynie miłości”. Podczas rekolekcji swoją historią straty dziecka podzielą się Joanna oraz Ewa i Tomek.

Rekolekcje potrwają do środy 28 kwietnia. Od poniedziałku do środy Msza święta z konferencją będą rozpoczynać się o godz. 19:30.

Reklama
Reklama

Msza w intencji czytelników Stacji7. Przyślij swoją intencję!

W trakcie rekolekcji, we wtorek – 27 kwietnia – odbędzie się Msza święta w intencji pracowników, czytelników i darczyńców Stacji7.

Poniżej zamieszczamy formularz, w którym możecie zostawić swoje prośby do omodlenia w czasie tej Mszy świętej. Obiecujemy modlitwę w Waszej intencji i Wy nie zapomnijcie o nas!

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę