Nasze projekty
Reklama
fot. Mateusz Henryk/unsplash.com

Modlitwa o cud

Ta krótka modlitwa może stać się codzienną chwilą na zawierzenie siebie Bogu. W jej słowach może odnaleźć się każdy człowiek - pasuje do każdej życiowej sytuacji.

Reklama

Modlitwa o cud to taka forma codziennej kontemplacji, która ma obudzić w Twoim życiu nadzieję. Każdy z nas potrzebuje cudów, nawet małych, których doświadczamy w codzienności. Zdarzają się jednak takie sytuacje, że tylko cud może nas uratować. Następnie błagamy Pana Boga, by doświadczyć tego, czego doświadczyły postaci biblijne lub wielcy święci. Pamiętajmy, że cuda się zdarzają i mogą się wydarzyć każdemu z nas! Zatem znajdź chwilę, uklęknij i poproś o największe wsparcie!

„Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się” – mówił o tej modlitwie jej autor, franciszkanin, o. Peter Mary Rookey. Te słowa z pewnością zachęcają nas, by odmówię tę wyjątkową modlitwę. Wystarczy z wiarą uklęknąć i prosić Boga o potrzebne łaski. Modlitwa o cud pomoże wyrazić Ci wszystko to, czego tak bardzo potrzebujesz, a o co tak trudno prosić.

Czytaj także >>> Modlitwa wdzięczności za rodzinę


Modlitwa o cud tekst

Panie Jezu, staję przed Tobą taki, jaki jestem.
Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszę, przebacz mi.
W Twoje Imię przebaczam wszystkim, cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana i złych duchów.
Oddaję się Tobie, Panie Jezu, całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.
Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź, Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij swoim Duchem Świętym.
Kocham Ciebie, Panie Jezu, i dziękuję Ci. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu.
Maryjo, Matko moja, Królowo Pokoju, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę, przyjdźcie mi z pomocą. Amen

Modlitwa o cud może sprawić, że wydarzy się on w Twoim życiu. Pamiętaj o tej modlitwie szczególnie, gdy przeżywasz gorsze chwile. Bóg jest z Tobą i pragnie towarzyszyć Ci we wszystkich Twoich problemach!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę