Fot. Luke Pennystan/Unsplash

Modlitwa Matki zaginionego dziecka

"Maryjo, zaopiekuj się moim dzieckiem gdziekolwiek teraz jest. Aniele Stróżu, znajdź go i przyprowadź bezpiecznie do domu."

Reklama

25 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego. To szczególny czas pamięci zaginionych i nigdy nie odnalezionych dzieci oraz solidarności z ich rodzinami.

Przyczyn zaginięć jest wiele i każdy przypadek stanowi odrębną historię. Większość zaginionych dzieci i nastolatków odnajduje się w ciągu kilku, kilkunastu godzin, ale są też takie dzieci, które zaginęły przed laty i nie odnalazły się do dziś. W przypadku każdych poszukiwań, czy to osób dorosłych, czy małoletnich, ogromne znaczenie ma jakość i szybkość przekazywanych informacji oraz sprawnie zorganizowane  i przeprowadzone działania poszukiwawcze.

Przyczyn zaginięć jest wiele i każdy przypadek stanowi odrębną historię. Większość zaginionych dzieci i nastolatków odnajduje się w ciągu kilku, kilkunastu godzin, ale są też takie dzieci, które zaginęły przed laty i nie odnalazły się do dziś.

Reklama
Reklama

Czytaj więcej na policja.pl>>>


Modlitwa Matki zaginionego dziecka

Jezu, Ty wiesz jak jest mi ciężko i źle. Nie potrafię nawet sprostać najprostszym zadaniom dnia codziennego, gdybym bardziej go pilnowała… Boję się o niego. Gdzie On teraz jest? Co robi? Czy żyje? Wciąż siebie pytam i nie znam odpowiedzi. Lęk i rozpacz mnie ogarnia, brakuje mi sił.

Boże, ufam Tobie i wiem że przy Tobie jest bezpieczny. Maryjo, zaopiekuj się moim dzieckiem gdziekolwiek teraz jest. Aniele Stróżu, znajdź go i przyprowadź bezpiecznie do domu. Święty Antoni, patronie ludzi zaginionych, módl się za mną.
Amen.


adonai.pl

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę