fot. Micah Tindell/Unsplash

Modlitewnik na dobranoc. 49 tekstów na wieczorną modlitwę

Codziennie 7 tekstów na wieczorną chwilę rozmowy z Panem Bogiem. Z modlitewnika na dobranoc będą mogli skorzystać zarówno ci, którzy mają na modlitwę niewiele czasu, jak i ci, którzy mogą poświęcić na nią dłuższą chwilę.

Reklama

„Modlitewnik na dobranoc” to bogaty zbiór tekstów, które można wykorzystać wieczorową porą w modlitwie rodzinnej i indywidualnej.

Modlitewnik na dobranoc zawiera 49 tekstów do modlitwy.

Znajduje się tu po kilka modlitw na 7 dni tygodnia. Zostały ułożone tak, by mogli z nich skorzystać zarówno ci, którzy mają tylko chwilę, jak i ci, którzy mogą poświęcić na modlitwę więcej czasu.

ZOBACZ TEŻ: Modlitewnik wakacyjny

Reklama

7 modlitw na każdy wieczór

Łącznie proponujemy codziennie 7 różnych modlitw. To teksty Liturgii Kościoła, świętych i błogosławionych oraz pieśni i piosenki.

Na każdy dzień zamieściliśmy kolektę brewiarzową z komplety danego dnia, krótki rachunek sumienia oraz modlitwę końcową. 

W części dodatkowej znajduje się Hymn brewiarzowy z Komplety lub Nieszporów, Modlitwa biblijna, Modlitwa na dłuższą chwilę oraz propozycja piosenki, którą także można się pomodlić – śpiewając lub odczytując jej tekst.

Reklama

KUP MODLITEWNIK ZA JEDYNE 4,90 W DOBROCI.PL

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę