Nasze projekty

“Bądź nam obroną”. Modlitwy do Archaniołów [EBOOK]

Chronią i strzegą nas każdego dnia. Świat wypełniony jest aniołami. Pewnie całe ich zastępy czuwają nad nami, by nas osłaniać czasem przed nami samymi. Dwoją się i troją, by nasza droga do nieba stawała się mniej wyboista. A my? Możemy się jeszcze bardziej z nimi zaprzyjaźnić. Pobierz wyjątkowy EBOOK z modlitwami do Archaniołów!

Reklama
Reklama

29 września obchodzimy Święto Świętych Archaniołów, a 2 października –  Świętych Aniołów Stróżów. 6 grudnia natomiast jest Dzień Anioła. Z tej okazji przygotowaliśmy EBOOK z modlitwami do aniołów. Znajduje się w nim ponad 20 modlitw m.in. do Anioła Stróża, do Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także najpiękniejsze modlitwy świętych, którzy w trudnych sytuacjach zwracali się o pomoc właśnie do aniołów.

Modlitwa o wstawiennictwo Michała Archanioła to najczęściej czytany wpis na Stacji7. Czym zawdzięcza sobie taką popularność ten wódz zastępów anielskich? Myślę, że każdy, kto idzie do pracy, do szkoły, do swoich codziennych zajęć ze świadomością, że ma u swego boku pogromcę wszystkiego co złe, staje się natychmiast bardziej pewny siebie, szybciej pokonuje wszelkie przeciwności i nie daje się sprowadzić na złą drogę – pisze we wstępie ebooka Aneta Liberacka, redaktor naczelna Stacji7.

Gdybyśmy tylko potrafili je dostrzec, wiele złych rzeczy nie przyszłoby nam do głowy choćby z tego powodu, że ktoś na nas patrzy. Często pewnie patrzy z politowaniem i myśli sobie “znów wszystko psujesz i znów wszystko trzeba będzie od początku naprawiać”.

Pozwólmy sobie poczuć obecność Aniołów!


>>> EBOOK dostępny TUTAJ >>>

ZOBACZ >>>


Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę