Nasze projekty
fot. kadr ze zwiastunu filmu o Ani Przybylskiej

Piękne wyznanie córki Ani Przybylskiej: myślę o mamie i modlę się za nią, codziennie

"Kiedy po obiedzie wyciąga z torebki chusteczkę, wyciera usta i ręce, widzę w niej Anię, która robiła tak samo" - mówi w rozmowie z VIVĄ! Krystyna Przybylska, mama Anny Przybylskiej, która we wnukach widzi ukochaną córkę.

Reklama

Niedawno minęło osiem lat od śmierci Ani Przybylskiej, która przegrała z chorobą nowotworową. Aktorka opuściła partnera Jarosław Bieniuka oraz troje dzieci – Oliwię, Szymona i Jasia. To właśnie w nich Krystyna Przybylska na co dzień widzi swoją ukochaną córkę.

Gdy umierała Ania Przybylska jej najmłodszy syn Jaś miał zaledwie trzy lata. Pamięta niewiele… Teraz zresztą jest mi łatwiej niż kiedyś. Tak bardzo za nią tęskniłem – mówi w rozmowie z VIVĄ!.

Jestem jak ona pedantem. I chyba mam jej poczucie humoru – mówi z kolei starszy syn aktorki, 17-letni dziś Szymon.

Reklama

W ślady mamy planuje pójść Oliwia, która studiuje w szkole aktorskiej Bogusława Lindy. Myślę o mamie, gdy idę spać. I modlę się za nią. Codziennie – dodaje.

Jest bardzo do Ani podobna w gestach, reakcjach. Taka śmieszka jak moja córka, towarzyska, rozgadana – mówi o wnuczce Krystyna Przybylska. Kiedy po obiedzie wyciąga z torebki chusteczkę, wyciera usta i ręce, widzę w niej Anię, która robiła tak samo – dodaje.

kh, viva.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę